Z kuşağına neden kötü söylemlerde bulunuyorlar?

Doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar, TikTok, giyim, konuşma tarzı, teknoloji ile çok fazla zaman geçirme gibi nedenler yüzünden sevilmeme nedeni olmamalı. TikTok kötü bir uygulama değil, giyime kimse karışamaz, konuşma tarzı değişmez ve teknoloji ile az vakit geçiremeyiz çünkü teknoloji çağında doğduk. Sevilmeyecek bir yanımız yok.
Kusura bakma ama TikTok 💩 gibi uygulama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hugolanın olduğu yerleri atlayın sadece kliplere bakın, çoğunluk y kuşağı.
Böyle kanalları izlemediğim için bilmiyorum ama sadece Y kuşağı değil bunları yapanlar.
Programın çalışma mantığını anlamadan yorum yapıyorsunuz ve bende anlatmayacağım.
Rica etsem anlatır mısın?

Programın çalışma mantığını anlamadan yorum yapıyorsunuz ve bende anlatmayacağım.
Bu uygulama güzel yanı söyle bana yahu bende Z kuşağı biriyim ama TikTok Z kuşağı dilendiği oluyor görüyorum canlı yayınlarda Z kuşağı TikTok kullananlar cellat fanı gibi saçma sapan şeyler var zaten. 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hugolanın olduğu yerleri atlayın sadece kliplere bakın, çoğunluk y kuşağı.

Çoğu 25'ten küçük duruyor, Z kuşağı oluyorlar.

Bu uygulama güzel yanı söyle bana yahu bende Z kuşağı biriyim ama TikTok Z kuşağı dilendiği oluyor görüyorum canlı yayınlarda Z kuşağı TikTok kullananlar cellat fanı gibi saçma sapan şeyler var zaten. 🤣
Üstünü değiştiren biri 6 milyon takipçiye ulaşıyor, hayatın hilesini bulmuş adam.

Böyle kanalları izlemediğim için bilmiyorum ama sadece y kuşağı değil bunları yapanlar.

Rica etsem anlatır mısın?

YouTube ile aynı, ne beğenirsen ne izlersen karşına o çıkıyor. Bilgisayar videolarını beğen böyle kötü şeyler karşına çıkmıyor. Mesela ben anime izlemeyi sevdiğim için onları beğeniyorum ve izliyor, böylece sevdiğim şeyler önüme çıkıyor. Sizin bu dediğiniz TikTok'un ilk katmanı.

Bu yangın haberlerinden sonra gördüm bu cellat denen adamı takip edenlerin birçoğu çocuk hocam alfa kuşağı.

İndirin, ne seviyorsanız onları izleyin beğenin. Sonra zaten sizinde hoşunuza gidecek. Beğenmediğiniz videolarada "ilgilenmiyorum" butonuna basın. Bir yerden sonra ne seviyorsanız onlar çıkacak zaten.

YouTube ile aynı, ne beğenirsen ne izlersen karşına o çıkıyor. Bilgisayar videolarını beğen böyle kötü şeyler karşına çıkmıyor. Mesela ben anime izlemeyi sevdiğim için onları beğeniyorum ve izliyor, böylece sevdiğim şeyler önüme çıkıyor. Sizin bu dediğiniz TikTok'un ilk katmanı.
YouTube ile aynı ama beğenmeme butonu yok diye biliyorum. Youtube’a falanda gelecekmiş bu özellik. Deep Web mi bu katman katman ilerliyoruz? 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı