Zalman Z3 Plus Kasa Kablolaması

• Konuyu başlatan CanFakedead
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 16B
Merhaba arkadaşlar ben CanFakedead. Geçtiğimiz ay Z3 Plus satın aldım oldukça güzel ve F/P ürünü bir kasa. İlk aldığımda montajlarken de kablo düzenlemesi yapmıştım fakat biraz özensizdi. Bugün oturdum başına düzgün bi şekilde kablolama yaptım. Z3 Plus'ın kablolamasını merak edenlere göstermiş olurum hem. İsterseniz sizde kasanızın kablolamasını burada paylaşıp insanların o kasa hakkındaki görüşlerini etkileyebilirsiniz.

20150122_141855.jpg

Hocam arkaya hiç gelmeyelim :D Arka kapağı zar zor kapattım arkası içinde ayrı bi düzenleme yaptım tek tek düzelttim kabloları diğer türlü kasa kapağı kapanmıyordu :D

Aynı kasadan bende de var. Gerçekten çok güzel kullanışlı bir kasa. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağım 80+ 600 Watt TAURO marka. İmzamda ki sistemi kullanıyorum ve bi sıkıntı yaşamadım. Fan gürültüsüde açıkçası duyamadım hiç. Kasanın en altında olduğu için ne siz oyun oynarken onu duyuyorsunuz ne de normal çalışmada PSU'nun sesini duyuyorsunuz. Memnunum.

Guc kaynaginin fan sesinden mi bahsediyorsun. Yoksa kasanin icinde takili olan 4 tane fandan mi bahsediyorsunuz. Ayni kasadan bende kullaniyorum. Bende 5 fan mevcuttur. Bir fani kendim ekledim. Benim fanlardan ses geliyor ya sogutucunun sesi ya da guc kaynaginin sesi sen bu usteki 2 fani nasil bagladin ? Birde kasanin ustunde fan kontrolcusu var ya o sende calisiyor mu ? Hangi fanlari kontrol ediyor o fan kontrolcusu ?

• Kablolamadan önceki sıcaklık değerleri ve kabloladıktan sonraki sıcaklık değerlerine bir baksaydınız keşke. :)
  • En kısa sürede kasanızı temizlemek dileği ile iyi sosyaller.

Arkadaşlar bende geçen hafta Zalman Z9 Plus aldım. İyi ki almışım emsallerine göre çok güzel.

10943898_10153043262772320_2133221309520390513_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı