Zamanda yolculuk yaptığını iddia eden adam Stewart Swerdlow

gonzai

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Araştırmacı yazar Stewart Swerdlow, Montauk projesi kapsamında dünya dışı varlıklarla anlaşma yaparak geçmişe yollanıp İsa'öldürmekle görevlendirildiğini, İsa ile göz göze geldiğinde bunu yapamadığını ve tüm bu olanları dünya dışı varlıkların bir hologramla izleyerek gördüğünü ve İsa'yı öldürmediği için cezalandırıldığını iddia ediyor. Bununla kalmayıp 2. kez İsa çarmıha gerildiğinde tekrar yollanıp kanını almasını istemişler. Daha sonra bu kanı kullanarak bir klon yaratmışlar.

Daha birçok iddiası var ama ben kısaca özetledim. Tüm videoyu aşağıya bırakıyorum izleyebilirsiniz isterseniz.

Sizce bu adam deli mi yoksa böyle bir şeyin mümkün olma ihtimali var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
C89D06B0-803A-4F24-AC66-E168DBA1DABC.jpeg

Dünya dışı varlıklar neden kendileri geçmişe gidip işini halletmemiş de bir dünyalıyı görevlendirmiş?
Şuna benzettim ben: %100 tutma garantili iddia kuponu satıcıları. Madem %100 garanti veriyorsun evini arabanı satıp sen neden oynamıyorsun derler adama :D

Bu zaman yolcuğu olayları çok popüler olmaya başladı her ay mutlaka biri çıkıp dünya genelinde haber oluyor adamlar iyi gündem yaptı kendilerini helal olsun. Bir tanesi de konferanslar vermeye başlamış çomarikalılar da gidip para veriyor adama herif de malikanesindeki havuzda konyağını yudumluyor miss.

Bu zaman yolcuğu olayları çok popüler olmaya başladı her ay mutlaka biri çıkıp dünya genelinde haber oluyor adamlar iyi gündem yaptı kendilerini helal olsun. Bir tanesi de konferanslar vermeye başlamış çomarikalılar da gidip para veriyor adama herif de malikanesindeki havuzda konyağını yudumluyor miss.
reis bide biz yapak PC parası lazım .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı