Zombi istilasında nasıl hayatta kalınır?

Ama kaç milyar insan ölüyordu bence aklınızda tam bir fikir olabilmesi için all of us Dead adlı diziyi izleyin ama son bölümleri mantıksız ilk üç bölümdeki gibi zombiler olacak bence.
İzledim o diziyi de. Zombi Ekspresini de izledim ekstra olarak. Oradaki zombilere karşı dayanmak zor. Onu geçtim ekstra olarak mutantlaşmış zombiler de görme ihtimalimiz olur. L4D2'de ki gibi. Atıyorum çok sigara içen biri smoker tarzı bir şeye dönüşür.

İzledim o diziyi de. Zombi ekspresini de izledim ekstra olarak. Oradaki zombilere karşı dayanmak zor. Onu geçtim ekstra olarak mutantlaşmış zombiler de görme ihtimalimiz olur. L4D2'de ki gibi. Atıyorum çok sigara içen biri smoker tarzı bir şeye dönüşür.

LL4D2'deki gibi zombiler olamaz bu zombi filmlerinde bu aralar koreliler iş yapıyor train to busan alive all of us are Dead'deki gibi zombiler çıkacak bence.

Hulk'in gercek olma ihtimali olacagi icin kendimizi depreme hazirlamak yeterli olacaktir.
images (18).jpeg

Hakaret amacı yoktur.

Zombi olursanız beni hemen yemeyin PS de zombi oyunu oynayak sonra YouTube'a zombi ile PS de zombi oyunu oynarsak ne olur die bir video 100k abone sonra yiyebilirsiniz (!)
Böyle bir şey olması mümkün degil...
Olursa kurtulan insanlar zombi salgını bittimi acaba gene gelirler mi diye technopatan konu acılır. İnsanların piskolojisi yüzünden intiharlar vb olur.

Son şansımı böyle kullanırdım;
Abi ben planı yaptım. Öncelikle kendimi bir zombiye ısırtıp mutasyona uğramaya çalışacağım, böylelikle üst seviye zombi olup düşünme yetisine sahip olacağım. Sonrasında mutasyon sayesinde insani duygularımı geri kazanacağım. Zombi olduğum için artık bana saldırma gibi durumda olmayacak. Sonra insanlığa yardım edip zombiler üzerinde deney yaptırıp tedavisi bulununca, yeniden insanlığa kavuşacağım. Adım tarihe geçecek ve mutlu huzurlu bir ölüm, mutlu son.

Son şansımı böyle kullanırdım;
Abi ben planı yaptım. Öncelikle kendimi bir zombiye ısırtıp mutasyona uğramaya çalışacağım, böylelikle üst seviye zombi olup düşünme yetisine sahip olacağım. Sonrasında mutasyon sayesinde insani duygularımı geri kazanacağım. Zombi olduğum için artık bana saldırma gibi durumda olmayacak. Sonra insanlığa yardım edip zombiler üzerinde deney yaptırıp tedavisi bulununca, yeniden insanlığa kavuşacağım. Adım tarihe geçecek ve mutlu huzurlu bir ölüm, mutlu son.
İnsanlığın kökünü kurut işte.

Uyarı: Uzun yazı.
Ben üç yıldır zombi istilasına hazırlanıyorum. Evde 3tabanca 1 tüfek var zombi istilası olduğu zaman hemen marketlerde yiğecek yağmalardım işte listesi.

Bal(asırlarca dayanıyor)
Konserve.
Köpek maması.
Kuru meyve.
Şekerleme(yıllarca dayanıyor)
Bulgur.
Hazır kahve.
Makarna.
Hazır çorba.
Bitki tohumu.
Bunları kilolarca yağmalardım.

Bunları yağmaladıktan sonra elektronik yağmalardım işte listesi.

Dron.
Süpürge.
Yazılım için bilgisayar.
Güneş panelleri.
Çok dayanıklı ve hızlı motorlar.

Bu da bitince bir eczanayi yağmalayın. Tek ölüm sebebiniz zombiler değil. Hastalıktan da ölebilirsiniz. İlk önceliğiniz.

Soğuk algınlığı.
Öksürük şurubu.
Serum.
Bir suyu filitre sistemi(mobil)
Alçı.
İlkyardım kiti (sargı vb)
Boğaz pastili.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı