092 Sayılı Uçuş - B737-400 Kazası

Anladım.
Pek bilgili değilim onun için yanlış fikir yürütmüş olabilirim.
Uçaklar güzeldir ama ya. Kazalar olsa bile.
Severim kendilerini. :)
Havacılık uçaklar her alanıyla çok güzeldir. Kaza oranı da son yapılan incelemelerle beraber 11 milyonda bir ihtimal mi ne oldu galiba:) Allah göstermesin başına gelirse de artık olacağı varmış demek kalıyor galiba insana:) Yani benim gibi bağımlı bir adamsan izlemesi bile hipnoz etkisi gibi geliyor:) Yok ne yanlış fikri. Aklına takılan her şeyi sormak anlatmak özgür sonuçta:)

Havacılık uçaklar her alanıyla çok güzeldir. Kaza oranı da son yapılan incelemelerle beraber 11 milyonda bir ihtimal mi ne oldu galiba:) Allah göstermesin başına gelirse de artık olacağı varmış demek kalıyor galiba insana:) Yani benim gibi bağımlı bir adamsan izlemesi bile hipnoz etkisi gibi geliyor:) Yok ne yanlış fikri. Aklına takılan her şeyi sormak anlatmak özgür sonuçta:)
Daha fazla değil midir? Çünkü her şirketin titizlikle bakımlarını yürüttüğünü söyleyebilir miyiz?

Daha fazla değil midir? Çünkü her şirketin titizlikle bakımlarını yürüttüğünü söyleyebilir miyiz?
Olabilir. Ben internet üzerinden okuduğum bir makaleden yola çıkarak söyledim değişmiş de olabilir oranlar dediğin gibi:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı