1 ay sarm kullanmak

iiTypeez

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yaşım 14, 5 aydır vücut geliştirme yapıyorum biliyorum yaşım küçük ve başlayalı birkaç sene geçmemiş fakat sadece 1 ay kullanmak için MK-2866 ostarine aldım düzenli kan tahlillerimi yaptırsam küçük bir sorun gözlemlediğimde anında bıraksam bir sakınca olur mu? İşi bilen birisi yardımcı olur ise sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yaşım 14, 5 aydır vücut geliştirme yapıyorum biliyorum yaşım küçük ve başlayalı birkaç sene geçmemiş fakat sadece 1 ay kullanmak için MK-2866 ostarine aldım düzenli kan tahlillerimi yaptırsam küçük bir sorun gözlemlediğimde anında bıraksam bir sakınca olur mu? İşi bilen birisi yardımcı olur ise sevinirim.

Lan yaşın daha 14 ne steoridi? Ye tavuğunu yap sporunu otur oturduğun yerde. Kim sana satıyor bunları? Sakın kullanma sonra 20 yaşında kalp krizinden gitti mi annen baban üzülmeyecek mi? Yetersiz kas kütlesi ile steorid alındımı oluşucak yan etkilerden haberin var mı?

Anında bıraksam bir sakınca olur mu?

1 ayda kazandığını 1 ayda kaybedersin.

Lan yaşın daha 14 ne steoridi? Ye tavuğunu yap sporunu otur oturduğun yerde. Kim sana satıyor bunları? Sakın kullanma sonra 20 yaşında kalp krizinden gitti mi annen baban üzülmeyecek mi? Yetersiz kas kütlesi ile steorid alındımı oluşucak yan etkilerden haberin var mı?

1 ayda kazandığını 1 ayda kaybedersin.

Kesinlikle katılıyorum. İstiyorsan kullandığın şeylerle Cbum ol yine de genç yaşta öldükten sonra ailene yaşatacağın üzüntüyü düşün bence.

Mükemmel bir fiziğe ulaşmak uğruna sağlığından ve hayatından vazgeçmek saçma. 14 yaşındasın bir de burası ayrı bir komik sosyal medyada artık steroidleri, takviyeleri öyle bir normalleştirdiler ki geldiğimiz hale bak.

Mükemmel fiziğe falan ulaşamicak. Bilinçsiz kullanımdan ötürü bunun gibi bir şeye dönüşüp sağlığının içinden geçecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sakın Hocam kullanmayın.

Mükemmel fiziğe falan ulaşamacak. Bilinçsiz kullanımdan ötürü bunun gibi bir şeye dönüşüp sağlığının içinden geçecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayağı kötü de bu kadar tren kullanıp da küçük kalması tuhafıma gitti. Evet zararlı sırtından belli hatta ne hale geldiği de büyümesi gerekmez miydi? Bayağı küçük duruyor çünkü.

Bayağı kötü de bu kadar tren kullanıp da küçük kalması tuhafıma gitti. Evet zararlı sırtından belli hatta ne hale geldiği de büyümesi gerekmez miydi? Bayağı küçük duruyor çünkü.
Bilinçsiz kullanmak yararına değil zararınadır seni güzelleştirmez daha da kötü yapar.

Evet ben bunun iki katayım naturel olmama rağmen. Bunun sebebi yeterli kas kütlesi olmadan küre girmeleri. Temel olmadan bir ev inşa edilemediğine göre bu da yeterli kas kütlesi olmadan sağlam fizik yapamamış. En az 3 yıl sağlam naturel spor + beslenme ile anca doktor gözetiminde girilebilir ilaca ancak o bile riskli.

@iiTypeez ilacı at kullanma ve bu ilacı sana satanı spor bakanlığına şikayet et.

@iiTypeez bak hala çevrim içi gözüküyorsun. Gençsin hayatının güzel zamanları, lütfen ilacı kullanma hayatını karartma. Eğer spor alanında gelişmek istiyorsan doğal yap. Bu steoridler erkekliği bile götürür bilinçsiz kullanımda.

@Emre C hocam eğer ulaşabilirseniz çocuğun ailesine ulaşın çünkü bu konu gerçekten ciddi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı