1 milyon TL için araba önerisi

Bu paraya dediğiniz özelliklerde araç bulmak zor. Hadi diyelim ki bu paraya satılan araç var, bayilerde bulması da ayrı dert.
bahsettiğim arama skoda scalaymış görünüş olarak, scala ve i20 arasında kaldık bunlardan hangisi tercih edilmeli artıları eksileri nelerdir veya farklı bir araç mı tercih edilmeli
i20 almayın aldırmayın. En azından yeni kasalarını. Çok sorunlu oluyor. Biz normalde Egea Cross için bayiye gittik sıraya yazıldık. Sonra 6-7 ay geçti hala da gelmedi. Ama şike yapıyorlar ondan eminim.
0 otomatik sadece i20 1.4 alabilirsiniz. 1.2m çıkarsan urban cross otomatik veya 1.3 tce megane otomatik alabilirsin. Bu araçları bile bulamayabilirsin çünkü peynir gibi satıyor :)

bahsettiğim arama skoda scalaymış görünüş olarak, scala ve i20 arasında kaldık bunlardan hangisi tercih edilmeli artıları eksileri nelerdir veya farklı bir araç mı tercih edilmeli
Scala'ya bende bakmıştım. 1.0 turbo benzin 3 silindir motoru. Baya araştırmıştım araç gayet iyi. Rakipleri işte kağıt üzerinde golf ve leon. Motorları aynı

Scala hocam kesinlikle. Tabi artıları eksileri vardır ama i20 ile ikisinin arasından tabiki Scala.

Fiyat performans, az yakan, aile için uygun uzun mesafe için uygun, üstü açılabilen konforlu hızlı araba önerisi yapabilir misiniz? Sadece işten anlayanlar yardımcı olsun.

Hocam 0 istiyorsunuz zor o fiyata Skoda'lar bakın işinizi görür belki bütçeyi yükseltip uygun fiyatlı bir pasattaden getirirseniz alınabilir.

Scala'ya bende bakmıştım. 1.0 Turbo benzin 3 silindir motoru. Bayağı araştırmıştım araç gayet iyi. Rakipleri işte kağıt üzerinde golf ve leon. Motorları aynı.

Hocam 0 istiyorsunuz zor o fiyata Skoda'lar bakın işinizi görür belki bütçeyi yükseltip uygun fiyatlı bir pasattaden getirirseniz alınabilir.

Scala hocam kesinlikle. Tabii artıları eksileri vardır ama I20 ile ikisinin arasından tabii ki scala.

İnternette çoğu kişi I20'yi tercih ediyor daha sağlam daha garanti daha ileriye dönük diye ama kafam karıştı I20 ve scala arasındayım aralarındaki farkı artıları eksileri tam olarak anlayamadım bir yerde motor I20 daha iyi diyor bir yere scala daha iyi diyor mesela beynim yandı.

İnternette çoğu kişi I20'yi tercih ediyor daha sağlam daha garanti daha ileriye dönük diye ama kafam karıştı I20 ve scala arasındayım aralarındaki farkı artıları eksileri tam olarak anlayamadım bir yerde motor I20 daha iyi diyor bir yere scala daha iyi diyor mesela beynim yandı.

Hocam YouTube'da "sessizruzgar" diye bir kanal var. Defalarca i20 ile kaza atlattı adam. Hyundai aracı almak yerine adama dava açmış. İzleyin ona göre karar verin. Zaten Hyundai, i10 ve i20'yi üretirken galvaniz denilen bir madde kullanıyor. Biraz araştırın ama iyi bir madde değil galiba. Yani bana soracak olursanız Scala derdim.

Hocam I20 Hyundai yani Kore arabası Türkiye'de piyasası bitmez çok fazla arıza çıkartmaz scala VW grubu araba güzel araba bir dönem uras benlioğluda kullanmıştı ikisi de güzel giriş segmenti araba ama tercihim scala yönünde olurdu ama uzun yolda çok yakar benden söylemesi motoru küçük olduğu için daha çok basarsınız. Eğer ki 80 ile 90 arası giderim diyorsanız o kadar etkilemez ama.

Bizde 2.5 motor isuzu pick up var uzun yolda 6 ile 6.5 litre arası yaktı çoğu arabadan iyi ama şehir içi için aynı şey söylenemez.

Biraz bütçe arttırıp 1.5 yaris alabilirsiniz fakat bu araçtada Turbo yok.

I20 ve scalada da Turbo yokmuş. Ayrıca yarisin sadece en Full donanımında sunroof var sanırım fakat tam emin değilim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı