12-13.000 TL 17.3" Gaming laptop önerisi

Bütçe
12-13.000 TL - 1700 Dolar(vergi falan hepsi dahil)
Hocam bu biraz can sıkıcı ama olsun, eğer yurt dışından alıp tek kanal ise bir de serviste eklenmesini bekleriz artık.
Artık öyle olmak durumunda kalacak, benim bildiğim başka çare yok. Hocam ayrıca Türkiye'den almayın, yurtdışından alın, Türkiye'deki esnafın tek derdi kazıklamak. Yurtdışından alırsanız hem kazık yemezsiniz, hem de global garantisi olur. Örneğin ben şuan sahip olduğum ve size bahsettiğim laptopu Media Markt'tan teşhir ürünü olarak almıştım ve ona rağmen 15.000 tl tutmuştu. Yabancı sitelerden bakınca ise teşhir ürünü olmayanlarının benim aldığım fiyatta olduğu gördüm. Demek istediğim, kazıklanmayın, yabancı yerlerden alın.

Bu Rog
Buda GL75.
Çok haklısınız hocam. Mümkün olduğunca yurt dışı tercih edilmeli ama ne bileyim içim hala tam olarak rahat değil.

Hocam ben Newegg adlı siteyi pek bilmediğim için onun hakkında bir şey söyleyemiyeceğim fakat Amazon hep bana güvenli bir firma olarak gelmiştir. Ayrıca eğer güvenli olup olmadığını merak ediyorsanız konu açabilirsiniz.

Hocam çok fazla kaynak bulamamakla birlikte genel olarak güvenilir deniliyor. Bu iki model keşke Amazon'da da olsaydı iade bakımından falan daha rahat olurdu diye düşünüyorum.
Bu konu güzel bir ders oldu gibi, güvenen, bilende sipariş verdi ilk kez duyan da. Hem yasal olarak kredi kartından ürün alınca alınan ürün bize gelmezse para iadesi yapmak zorunda diye bir yazı okumuştum, tabi yurt dışı alışverişleri için geçerli mi emin değilim.

@Nobilium hocam 2K dolar bandında GE75 Raider var bildiğiniz üzere. Direk yazdım gördüm hocam galiba sizin ilacınız şu:
Amazon.com: GIGABYTE AERO 17 - 17.3" 300Hz FHD IPS - Intel Core i7-10870H - NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6 - 16GB RAM - 1TB SSD - Windowns 10 Home - Creator & Gaming Laptop(AERO 17 KC-8US6150SH): Computers & Accessories
Global garanti varsa çok güzel geldi bana.

Aynen hocam, ASUS ROG'un bu kasayı kullanan herhangi bir arkadaşta olabilir😃

Hocam bu bayağı iyiymiş ama yorum bulamadım.

@Nobilium hocam 2K dolar bandında GE75 Raider var bildiğiniz üzere. Direk yazdım gördüm hocam galiba sizin ilacınız şu:
Amazon.com: GIGABYTE AERO 17 - 17.3" 300Hz FHD IPS - Intel Core i7-10870H - NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6 - 16GB RAM - 1TB SSD - Windowns 10 Home - Creator & Gaming Laptop(AERO 17 KC-8US6150SH): Computers & Accessories
Global garanti varsa çok güzel geldi bana.

Aynen hocam, ASUS ROG'un bu kasayı kullanan herhangi bir arkadaşta olabilir😃

GE75 Raider düşünüyordum fakat hem stok sorunu var hem de böyle bir Türk yorumu mevcut o yüzden vazgeçtim.

Hocam çok fazla kaynak bulamamakla birlikte genel olarak güvenilir deniliyor. Bu iki model keşke Amazon'da da olsaydı iade bakımından falan daha rahat olurdu diye düşünüyorum.
Bu konu güzel bir ders oldu gibi, güvenen, bilende sipariş verdi ilk kez duyan da. Hem yasal olarak kredi kartından ürün alınca alınan ürün bize gelmezse para iadesi yapmak zorunda diye bir yazı okumuştum, tabii yurt dışı alışverişleri için geçerli mi emin değilim.

Hocam gidip ellediniz mi?

@Nobilium hocam Gigabyte için genel olarak güzel diyorlar, Youtube'a bakıp global garantisi varsa alınır bence.
Hocam gidip ellediniz mi?
Hocam müşteri hizmetleri saat 10'dan sonra çalıştığı için az önce aradım, bugün gitmeye çalışacağım. Umarım gidebilirim.

@Nobilium hocam Gigabyte için genel olarak güzel diyorlar, YouTube'a bakıp global garantisi varsa alınır bence.

Hocam müşteri hizmetleri saat 10'dan sonra çalıştığı için az önce aradım, bugün gitmeye çalışacağım. Umarım gidebilirim.

Siz karar verdiniz mi hangi laptopu alacağınıza konu çok uzamış da okumadım hepsini.

Yeni konular

Geri
Yukarı