13 yaşında 80 kilo olmak

Vergi_veren

Decapat
13 yaşında 171 boyunda 80 kiloyum. Çok göstermiyorum diyorlar fakat kıyafetin altı aşırı derecede yağlı. Geçen sene 165, 59 kiloydum. Zayıftım fittim. Sonra biraz hareketsizlik var oldu bende. Artık PC bağımlısı olduğumdan pek dolaşmıyorum. Nasıl kilo verebilirim?

13 yaşında 171 boyunda 80 kiloyum. Çok göstermiyorum diyorlar fakat kıyafetin altı aşırı derecede yağlı. Geçen sene 165, 59 kiloydum. Zayıftım fittim. Sonra biraz hareketsizlik var oldu bende. Artık PC bağımlısı olduğumdan pek dolaşmıyorum. Nasıl kilo verebilirim?

Spor salonunda verebilirsin veya yağ oranını azaltmaya bak eğer kilolu görünmüyorsan, şınav çek ve beslenmene dikkat et.

Spor salonunda verebilirsin veya yağ oranını azaltmaya bak eğer kilolu görünmüyorsan, şınav çek ve beslenmene dikkat et.
Çok kilolu görünmüyorum ama fit de sayılmam. Kıyafet bol tercih ettiğimden fit gibi görünüyorum kiyafetliyken fakat içi kötü.
Bu yaşta ve boyda bu kadar kilo sağlığınız için iyi değil diyet ve spor ile kilo vermeye çalışın.
Kilom çok fazla değil aslında. Çoğu kişi 70,75 aralığı gösterdiğimi diyor ama kiyafetsizken öyle diyeceklerini sanmam.

Geri
Yukarı