15 yaşında 65 kilo ile kol kası

İllaki kas yapmana gerek yok düzenli bir şekilde sporunu yap sağlıklı yaşa he tabii kol kası yapacağım diyorsan sporunuda ona göre ayarlayacaksın.
Aslında benim kas yapma nedenim ben fazla tekin bir mahallede yaşamıyorum bir bakışmadan adam ölüyor benim kendimi savunmam lazım sen ona karışmasanda o sana karışıyor

Aslında benim kas yapma nedenim ben fazla tekin bir mahallede yaşamıyorum bir bakışmadan adam ölüyor benim kendimi savunmam lazım sen ona karışmasanda o sana karışıyor.

O zaman karete kickbox falan öğreneceksin oda yumruklu kavga sırasında işe yarar adam seni öldürecekse gider tabancayla veya bıçakla da öldürür hem o tiplere karşı kendini korusan dövsen ertesi gün 20 kişiyle gelir sen o mahalleden kurtulmaya bak.

Bak bunlar yalan kas yapmana gerek yok sümsüğü testislerine bir koyacaksın o zaten pert.

Öyle kıçına vur testisine vur olmuyor işte o ara aklına gelmez zaten ayrıca o sümsüklere bulaşmayacaksın çeker bıçağı saplar testisine en iyisi suratına bakmadan dikkat çekmeden yanından gideceksin dediğim gibi karete kickbox gibi sporlar iyi olur çunkü arkadaş gelip sana bulaşıyorlar diyor en azından kendini savunmayı öğrenir mal gibi kalmaz.

Öyle kıçına vur testisine vur olmuyor işte o ara aklına gelmez zaten ayrıca o sümsüklere bulaşmayacaksın çeker bıçağı saplar testisine en iyisi suratına bakmadan dikkat çekmeden yanından gideceksin dediğim gibi karete kickbox gibi sporlar iyi olur çunkü arkadaş gelip sana bulaşıyorlar diyor en azından kendini savunmayı öğrenir mal gibi kalmaz.

Hacı ben kendimden örnek verdim bende hiç düşünmeden alışmışım ayağımla vuruyorum:D

Edit: Zaten bir defa başıma benzer bir şey geldi elinde bıcak değil ama kesici bir alet vardı kendisi mahallenin delisiydi önüme geçti sen bir dursana sohbet etcez dedi bende korkudan ölüyorum direk geldi geldiği an ağayımın tabanıyla vurdum testislerine adam zaten pert oluyor kolunu kaldıracak hali kalmıyor ama silah durumunda bir yere cover al diyeceğim ama ne zamana kadar orada duracaksın direk topukla diyeceğim arkadan ateş ederse sırtından vurulma ihtimalin var her türlü sonun hastanede bitiyor yani Allah yardım etsin arkadaşa anana babana söyle taşın oradan.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman karete kickbox falan öğreneceksin oda yumruklu kavga sırasında işe yarar adam seni öldürecekse gider tabancayla veya bıçakla da öldürür hem o tiplere karşı kendini korusan dövsen ertesi gün 20 kişiyle gelir sen o mahalleden kurtulmaya bayaw za.

O zaman karete kickbox falan öğreneceksin oda yumruklu kavga sırasında işe yarar adam seni öldürecekse gider tabancayla veya bıçakla da öldürür hem o tiplere karşı kendini korusan dövsen ertesi gün 20 kişiyle gelir sen o mahalleden kurtulmaya bak.

Öylede ben onları dövmesemde 20 kişi geliyorlar. En azından bir serseriyi döveyim bıçak falan dersen kesici alet gördüğüm anda da bacak kaslarım çalışacak.😅

Öylede ben onları dövmesemde 20 kişi geliyorlar. En azından bir serseriyi döveyim bıçak falan dersen kesici alet gördüğüm anda da bacak kaslarım çalışacak.😅

Sen bilirsin hocam benim içinde 2 tane vur o zaman yalnız kesici alet gördüğünde bacak kaslarının hangi anlamda çalışacağını anlamadım filmlerdeki gibi testislerine vurup bıçağı elinden fırlatmayı düşünmüyorsundur umarım.

Geri
Yukarı