180.000 TL'ye araç tavsiyesi

MacaBeyi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, 180 bin lira bandında bir 2020 model sıfır araç bakıyorum. Aklımda olan araçlar Citroen C-Elysee, Peugeot 301, Renault Symbol, Renault Clio 5, Renault Megane, Toyota Corolla.
Sizce bu tip bir araç mı almalıyım, yoksa 2015, 2014 model biraz daha yüksek sınıf bir araç mı almalıyım? Yakıt benim için önemli, günlük 80 KM yol yapacağım iş yerime gidip gelmek için, sizlerin tavsiyeleri önemli.
Not: Ek olarak marka ve modellere açığım arkadaşlar.

Arkadaşlar selamlar, 180 bin lira bandında bir 2020 model sıfır araç bakıyorum. Aklımda olan araçlar Citroen C-Elysee , Peugeot 301 , Renault Symbol, Renault Clio 5, Renault Megane , Toyota Corolla.
Sizce bu tip bir araç mı almalıyım, yoksa 2015, 2014 model biraz daha yüksek sınıf bir araç mı almalıyım? Yakıt benim için önemli, günlük 80 KM yol yapacağım iş yerime gidip gelmek için, sizlerin tavsiyeleri önemli.
Bence sıfır almak yerine 2. El güzel bir araç alabilirsiniz o fiyatlara düşük kilometre dolu paket birçok araç var. Öneri yapacak kadar ileri seviye bilgim yok ama, dolu paket ve 2. El düşük kilometreli bir araç alınabilir.

Bence sıfır almak yerine 2. el güzel bir araç alabilirsiniz o fiyatlara düşük kilometre dolu paket birçok araç var. Öneri yapacak kadar ileri seviye bilgim yok ama, dolu paket ve 2. el düşük kilometreli bir araç alınabilir.

Katılıyorum, ben olsam böyle bir yol izlerdim ama yine de siz bilirsiniz.

Arkadaşlar selamlar, 180 bin lira bandında bir 2020 model sıfır araç bakıyorum. Aklımda olan araçlar citroen C-elysee, peugeot 301, renault symbol, renault clio 5, renault megane, toyota corolla.
Sizce bu tip bir araç mı almalıyım, yoksa 2015, 2014 model biraz daha yüksek sınıf bir araç mı almalıyım? Yakıt benim için önemli, günlük 80 km yol yapacağım iş yerime gidip gelmek için, sizlerin tavsiyeleri önemli.

Bu bir trol mü? Citroen C-Elysee, Peugeot 301, Renault Symbol, Renault Clio 5 ne zamandan beri 180 bin liralaya satılır oldu?

Gerçekse inanılır gibi değil!

2. elde başınızın ağrıma olasılığı çok yüksek eksper raporlarına hiç güvenmiyorum anlaşmalı olma ihtimalleri oluyor çünkü o bütçede sıfır almak çok daha mantıklı geliyor bana aracı temiz olupta satan çok nadir oluyor. Seat leon sıfırının o fiyatlarda olması gerekiyor hem tasarım olarak iyi spor bir araç ona bakabilirsiniz.

Bir de 2. el alırsanız siz siz olun kaputu değişmiş veya önden yemiş araçlardan uzak durun ön aksanı çok önemli çünkü araba alırken buna dikkat edin fakat çamurluk falan değişti 3-4 bin hasar kaydı olursa onlardan çok korkmanıza gerek yok alabilirsiniz o tür araçları.

Temiz düşük km yapmış 2.el araba almak daha mantıklı. Saydığınız araçların galerilerinde temiz araç bulabilirsiniz, genelde sıfır alıp yeni modeli ile yine aynı galeri de değiştiren kişiler oluyor ve çok temiz araçlar oluyorlar ama piyasanın biraz üstü fiyat veriyorlar.

Geri
Yukarı