30 Gbps metro Ethernet internet incelemesi

Acaba fiyatı ne kadar? Almanya'da 1Gbps fiyatları bile 80-100€ arası.
Kurumsal hat ve sözleşmeden dolayı fiyat bilgisi vermem sıkıntıya sokabilir. Ama tecrübelerim 1 - 2 gbps üstü hızların gereksiz olduğu yönünde.

Sözleşmenizi okudunuz mu acaba? Bunları belirtmenizin sakıncalı olduğuna emin misiniz?
10 sayfaya yakındın oturup tek tek okumadım açıkçası.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşla iletişime geçemedim AA bugün bölge satış personelinden tahmini fiyat aldim, 20bin üstü 10Gbps. Yarın tam net rakamı söyleyecek, GIBIRNet'ten 300/300 4200TL KDV hariç anlaşma sağladım ama Türk Telekom 300/300 uygun bir fiyat verirse 3-5'e bakmam Türk Telekom tercih ederim. Not: Ofisimizin metro internete ihtiyacı var, kişisel kullanım değil ( gece Valorant oynamak dışında ) 😂

O sitede yazan rakamlara inanmayın yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşla iletişime geçemedim AA bugün bölge satış personelinden tahmini fiyat aldim, 20bin üstü 10Gbps. Yarın tam net rakamı söyleyecek, GIBIRNet'ten 300/300 4200TL KDV hariç anlaşma sağladım ama Türk Telekom 300/300 uygun bir fiyat verirse 3-5'e bakmam Türk Telekom tercih ederim. Not: Ofisimizin metro internete ihtiyacı var, kişisel kullanım değil ( gece Valorant oynamak dışında ) 😂

O sitede yazan rakamlara inanmayın yani.
Hocam çok fazla gelen istek olduğu için görmedim sizi keşke kullanıcı adınızı belirtseydiniz. Ayrıca hocam bu işte tahmini olayı olmaz verilen ücretler konuma göre değişiklik gösteriliyor. Bulunduğunuz ildeki genel müdürlük sizlere en doğru bilgiyi ve fiyatı verecektir. Ve hocam gibirnet’de yüksek ihtimalle TT santralinden bağlantı verecek. Sizin yerinizde olsam metro yerine müdürlüğe gidip gpon isterdim. Gpon için ödeme yapabileceğinizi söylerseniz ve gideri öderseniz metrodan daha az maliyet olur. Böylelikle 600-700 tl’ye bireysel paket alıp 1000/50 kullanabilirsiniz yetecek ise.

Şu an altyapı GPON 1000/50 paket kullanıyoruz.

Hocam çok fazla gelen istek olduğu için görmedim sizi keşke kullanıcı adınızı belirtseydiniz. Ayrıca hocam bu işte tahmini olayı olmaz verilen ücretler konuma göre değişiklik gösteriliyor. Bulunduğunuz ildeki genel müdürlük sizlere en doğru bilgiyi ve fiyatı verecektir. Ve hocam GIBIRNet'de yüksek ihtimalle TT santralinden bağlantı verecek. Sizin yerinizde olsam metro yerine müdürlüğe gidip GPON isterdim. GPON için ödeme yapabileceğinizi söylerseniz ve gideri öderseniz metrodan daha az maliyet olur. Böylelikle 600-700 TL'ye bireysel paket alıp 1000/50 kullanabilirsiniz yetecek ise.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı