4000 TL AMD Ryzen ya da Intel sistem toplama

Yani bunun hakkında bir şey söylememiz yanlış olur, iletişim numaralarını alıp bir sorun, belki yaparlar. Yine de Nanokatalog 2-3 kişiyi memnun etmedi diye kötü bir firma olmuyor tabii, aceleniz yoksa tereddüt etmeden alışverişinizi yapın.

Topladığınız o sistem Sinerji'den o fiyata alınabilecek en iyisi zaten.

Vaktin bolsa Nanokatalog değilse Sinerji olarak özetleyebiliriz.

Sistem gayet iyi görünüyor şimdiden hayırlı olsun.
Sosyalde gün geçtikçe Ryzen tercih edenlerin artması gerçekten de harika bir şey. Her ne kadar ben Intel X79 sistem kullansam da Ryzen'in çok satmasını isterim. Intel'in uyanması gerek.
Teşekkür ediyorum. Marka takıntım hiç olmadı Ryzen bana çok daha mantıklı geldi. :)

Topladığınız o sistem Sinerji'den o fiyata alınabilecek en iyisi zaten.

Vaktin bolsa Nanokatalog değilse Sinerji olarak özetleyebiliriz.
Tapatalkdan mesaj gönderiyorum. Sizin mesajınızı görmedim. Gereken cevabı almış olduk teşekkür ediyorum :) @ShadYaqz hocam sinerjiden sistem önermeyin ozaman sizi yormaya lüzum yok :)

Dediğim gibi biraz bekleyeyim bir tık daha iyi sistem alayım derseniz Nanokatalog'dan, hiç beklemeyeyim derseniz Sinerji'den alınız.

Performans farkı yok sadece bazı bileşenler biraz daha iyi olacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı