5300 TL Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Ti sistem toplama

Monitör için yeni konu açabilirsiniz, bilgim yok o konu hakkında.
Vatan'a gidip almanızı önermiyorum, aldıktan sonra "Ben sizden aldım bu sistemi, bios güncellemesi yapar mısınız?" Derseniz yaparlar büyük ihtimalle. Mağazalarına gidersen sana 1660Ti'lı sistem toplayacaklarını sanmam veya MB520 koydurmazlar. Ellerinde hangi satmayan ürün varsa onu verip gönderirler.
Mağazaya gitmem şart maalesef. İstanbul Topkapı mağazasına gideceğim stoklarına baktım alacaklarım var gözüküyor. Elimde listeyle gideceğim umarım dediğiniz tarzda bir sorun çıkmaz.
Hala diyorum o 400TL'ye MB511 + PSU almak çok daha mantıklı, hava akışı olarak baya iyidir.
Sistemi F/P bulmadım Vatan KDV indirimini bekleyin. Lütfen.
O para zor toplanmıyor...
@Pantheon hocam sence nasıl?
AMD R5 2600X-RTX2060 VENTUSXSOC-MSI B450M PRO-VDH-KINGSTON 480GB SSD-GSKILL 8GB - Vatan Bilgisayar Bu sistemi öneririm.
Bu arada bu kısım gözümden kaçmış. Bu kasayı sisteme ekleyebilirim öneriyorsanız. yanına da uygun bir psu biliyorsanız ikimiz de mutlu oluruz.

@JATDAV

Son düzenleme:
Bu anakartların biraz daha ucuzu var mı? Yoksa eğer hangisi daha iyi? Tuf olanı kardeşimin bilgisayarında var ama onun sisteminde biraz sorun var ve sorunu bulamadık dolayısıyla o anakarta önyargılıyım.
Buyrun: Gigabyte B450 Aorus M AMD B450 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming Anakart - incehesap.com
Fiyata bakmayıp F/P sistemi dizdik diyemezsiniz. Uzay Montaj'da odanın 20 derece olduğunu varsayalım, donanımlar haliyle daha soğuk olmaz mı? Oda bile büyük bir değişken oluyor. Aynı kasa üzerinden testler atarsanız kabul ederim. Ve Strix'in olayı en soğuk en hoş durayım değil mi? Bi zahmet yapsınlar. O kadar soğutma fanlarına özel kanat yaptık diye fiyat arttırmayı biliyor.
Aynı koşullarda ''Msi GTX 1660Ti Armor'' modelini bulursam buraya koyacağım. Ayrıca 1660Ti armor ile ''ROG STRIX'' arasında 200-250 TL arası fark oynuyor. Ekstra 1 fan,otonom teknolojisi ve biraz da kullanıcının hoşuna gidecek yönler. Örneğin ''RGB ışıklandırması'' gibi ekstra malzeme katkısından dolayı 250-350 TL'de olsun bir zahmet.

Buyrun: Gigabyte B450 Aorus M AMD B450 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming Anakart - incehesap.com

Aynı koşullarda ''Msi GTX 1660Ti Armor'' modelini bulursam buraya koyacağım. Ayrıca 1660Ti armor ile ''ROG STRIX'' arasında 200-250 TL arası fark oynuyor. Ekstra 1 fan,otonom teknolojisi ve biraz da kullanıcının hoşuna gidecek yönler. Örneğin ''RGB ışıklandırması'' gibi ekstra malzeme katkısından dolayı 250-350 TL'de olsun bir zahmet.
Teşekkürler, sanırım sistemin ana hatları oturdu. Mümkünse bir de maksimum 1000 TL tutacak şekilde bu sisteme iyi gidecek bir kasa ve PSU önerir misiniz?

Teşekkürler, sanırım sistemin ana hatları oturdu. Mümkünse bir de maksimum 1000 TL tutacak şekilde bu sisteme iyi gidecek bir kasa ve PSU önerir misiniz?
Tabii buyrun: Cooler Master MasterBox MB511 MCB-B511D-KANN-STU ATX Pencereli Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com
Cooler Master MWE Bronze 650 650 W ATX Siyah Güç Kaynağı MPX-6501-ACAAB - Nanokatalog veya discord sunucunuz varsa gelip konuşabiliriz. Olmaz ise ben size atarım.

Join the Boş Discord Server! buyrun hocam bekliyorum müsait olduğunuzda
Aynı fiyata 16 GB Bellekli versiyonunu alabilirsiniz.

@Mücahit Kaplan
Sistem güzel evet, fakat Vatan'dan almam gerekiyor. Taksitle alacağım için koyulan fiyat farkı aynı oluyor. Ve GTX 1660 Ti'ın bu modelini seçersem benim de fiyatım o seviyeye iniyor.

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. Özellikle @Samet Demirbaş ‘a teşekkür ederim.
Bu sistemi satın aldım şu an montajı yapılıyor Vatan’da. Umarım verdiğimizin karşılığını alırız.

Dosya Ekleri

• BAB6370D-CC34-432D-BAD6-E77346576CCC.jpeg
    BAB6370D-CC34-432D-BAD6-E77346576CCC.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 66
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı