60 puanlı bir meslek lisesinin ortamının iyi olma ihtimali var mı?

Ahmet40218

Centipat
Daha fazla  
17 yaşındayım, geçen bir yere gezi vardı 17 yaşında çocuklar sanki çocukmuşçasına gibi otobüste milletin içinde kızlar hoş olmayan muhabbetleri insanların içinde vb. konuşuldu. Millet ağzı açık bakıyor, bağırıyor susun diye kimse dinlemiyor. Sizce böyle bir okulda insanlık beklenir mi?
Kendim bu yüzden 19-20 yaşında insanlarla takılmayı tercih ediyorum onlar bana en uygun insanlar yaş olarak da olgunluk olarak da. Anlamsız yere bu çocuklarla arkadaş olamam asla.

17 yaşındayım, geçen bir yere gezi vardı 17 yaşında çocuklar sanki çocukmuşçasına gibi otobüste milletin içinde kızlar hoş olmayan muhabbetleri insanların içinde vb. konuşuldu. Millet ağzı açık bakıyor, bağırıyor susun diye kimse dinlemiyor. Sizce böyle bir okulda insanlık beklenir mi?
Kendim bu yüzden 19-20 yaşında insanlarla takılmayı tercih ediyorum onlar bana en uygun insanlar yaş olarak da olgunluk olarak da. Anlamsız yere bu çocuklarla arkadaş olamam asla.

Puanla alakası yok bunun. 5%'lik bir lisedeyim söylemesi ayıptır ancak bugün kağıttan cinsel ilişki oyuncağı yapan oldu fırlattılar birbirlerine. Yeni nesil biraz değişik.

Her yerde var hocam bu tipler. Saygısızlıktan başka bir şey değil.
60 obp puanlı bir yerle 480 puanlı bir meslek lisesindeki insanı karşılaştırmak saçmalık olur çünkü.
Bir taraf hayatının amacını bulamamış çalışmıyor.
diğer taraftada hayatın zorluğunu anlıyor ve bu yüzden çalışıp hedefine ulaşmak için kendini zorluyor.

Puanla alakası yok bunun. 5%'lik bir lisedeyim söylemesi ayıptır ancak bugün kağıttan cinsel ilişki oyuncağı yapan oldu fırlattılar birbirlerine. Yeni nesil biraz değişik.
Ya bilmiyorum tabi kendi kardeşim fen lisesi mezunu para karşılığı gidip kız meslek lisesindeki kızları... ediyorlardı. değişebilir durum

Hocam doğru bildiğin yoldan git. Avrupa'daki 3 yaşında bir çocuğun IQ seviyesi ile Türkiye'deki ortalama bir ergenin IQ seviyesi aynı.

Yeni nesilden bende hiç hoşnut değilim inan bana dostum. Her saçma sapan sapıkça insanları rahatsız eden şeyleri özgürlük adı altında yapıyorlar. Ve bunların çouğnun fikri kendi fikri mi ondan bile emin değilim.

Hababam sınıfındaki Ahmet gibi tipler olabilir. Ama bu da çok düşük bir ihtimal.

Hababam sınıfındaki Ahmet gibi tipler olabilir. Ama bu da çok düşük bir ihtimal.
Yeni nesilden bende hiç hoşnut değilim inan bana dostum. Her saçma sapan sapıkça insanları rahatsız eden şeyleri özgürlük adı altında yapıyorlar. Ve bunların çouğnun fikri kendi fikri mi ondan bile emin değilim.
karşı cinse ısırırım şeyini yerim parçalarım vb. demek bir seviye değil bence yani durum bu şu anda. herkes iç içe kimseye saygı yok

@Ahmet40218 ohoo hocam 14 yaşındaki bebeler puff içiyor görmedim mi hiç?
Ona birşey diyemeyiz ilkokulda başlayan olurdu eskilerden tabi onlar cidden dertli zorlu hayat şartlarından dolayı başlardı şimdikilerde oda yok evde tablet telefon var en fazla :D :D :D

Yeni konular

Geri
Yukarı