60 puanlı bir meslek lisesinin ortamının iyi olma ihtimali var mı?

@Ahmet40218 hocam çok bozuk bir kuşak çıktı ortaya. Hani tamam çocuk mahalle şeyi, ama hiç mi utanmazsın etrafındaki insanlar sana bakıyor?
Hocam sevgiliyi bırak normal karşı cins sınıf arkadaşına seni ... diyen bile gördüm.
Dostum işin en kötü tarafı ne biliyor musun? Bu insanlar geleceğin anne ve babaları :D
Neyse kardeşim gazzeye yardıma devam boşverin :D :D :D devamı yok bu insanların olacak ama zaten kıyamet yakın boşverin

@Ahmet40218 kızları cigara ile tavlayacklarını zannediyorlar. 🤪

Ciğerlerinize yazık bari ciğerlerinizi düşünün. 🫠
neyse yapcak bişe yok zaten 1 yılım kaldı öyle bakalım grafik modelleme falan okuyup çıkarım bi yandanda kpss bakarız. vizyonlu insan elbetki gelir. yeterki insan kendini değiştirmesin bir topluluk için.
Reis önerdiğin ekran kartı varmı alakasız olacakta blender kullanıyorum ekran kartım yok

neyse yapcak bişe yok zaten 1 yılım kaldı öyle bakalım grafik modelleme falan okuyup çıkarım bi yandanda kpss bakarız. vizyonlu insan elbetki gelir. yeterki insan kendini değiştirmesin bir topluluk için.
Reis önerdiğin ekran kartı varmı alakasız olacakta blender kullanıyorum ekran kartım yok
Bütçen nedir reis? Seni sevdim, nerede oturup okuyorsun?

Geri
Yukarı