60 puanlı bir meslek lisesinin ortamının iyi olma ihtimali var mı?

Reis valla 13 yaşımdan beri tasarım sektöründeyim istersen gel discord varsa konuşalım. Uşakta oturuyorum 3 4 yıldır bu sektördeyim allaha şükür. reşit olmasam bile ajanslarla konuşuyorum öyle bakalım ya
Benim grafik tasarım sertifikam var. Devlet gençlik merkezi varsa oralarda sertifika veriyorlar bedava liselilere.

Benim grafik tasarım sertifikam var. Devlet gençlik merkezi varsa oralarda sertifika veriyorlar bedava liselilere.
Eskiden onur naci öztürkleri biliyorsan ben onun moderatörüydüm. adminimiz vardı halen var. şu an forum moderatörlüğünü yapıyorum bi tane şey açılmıştı sertifika için dediğin sertifikaydı galiba alamamıştım ama zaman yoktu

Karşı cinse ısırırım şeyini yerim parçalarım vb. demek bir seviye değil bence yani durum bu şu anda. Herkes iç içe kimseye saygı yok.

İşin komik tarafı da kızlar bu tür erkekleri daha çekici bulup peşlerinden ayrılmıyorlar. Kendi okulumda da görüyorum ve bu tür kişilere ortaokulda torpili basıyorlar. Bu yüzden de OBP ile sorunsuz bir şekilde Anadolu liselerine giriyorlar.

İşin komik tarafı da kızlar bu tür erkekleri daha çekici bulup peşlerinden ayrılmıyorlar. Kendi okulumda da görüyorum ve bu tür kişilere ortaokulda torpili basıyorlar. Bu yüzden de OBP ile sorunsuz bir şekilde Anadolu liselerine giriyorlar.
Hocam Amerika'ya veya Avrupa'ya git bakalım kekoların yüzüne bakıyorlar mı? Kekoları adam yerine koymuyorlar.

Hocam Amerika'ya veya Avrupa'ya git bakalım kekoların yüzüne bakıyorlar mı? Kekoları adam yerine koymuyorlar.
avrupada milletde tabu birşey yok hadi tabuyu geçtim adam akıllı bir düzen var ekonomik refah bozuk aile çok az. eğitim farklılığı sosyal aktiviteler.
Şimdi türkiyenin ve çocukların böyle olmasının sebebi;
Ekonomi kötü. bu yüzden aileler sıkıntı çıkarıyor ve çocuklarda ister istemez etkileniyor karakteri ona göre şekilleniyor.
Eğitim sistemi düşük. öğrencileri aileleri bırakıp gidiyorlar. çok kötü.
Ama şimdiki düzende ailelelr çocuklarına çok ilgileniyor inşallah 2020 2040 civarı doğan nesil daha kibar adam akıllı insanlar olurlar.

Evet çünkü bu tür kişilerin kendilerine zarar vermekten başka bir şey yapmayacaklarının farkındalar. Bizim insanımız da peşinde dört dönüyor. Okul çıkışında sigara içmeyi falan havalı zannediyorlar.

Geri
Yukarı