Aileme Anime'lerin kötü olmadığını nasıl anlatırım?

Son düzenleme:
Ben ciddiyim. Şaka olsun, diye söylemedim. Baban senin anormal olduğunu düşünüyor. Çünkü onun zamanında anime nedir bilmiyor? Anlatsan da anlamaz. En iyisi git babana de ki; baba seninle bir şey konuşmak istiyorum. Aç bir hentai sonra, de ki; benim böyle şeylere merakım var. Çünkü normal kadınları görünce çok utanıyorum. O yüzden böyle çizgi kadınlara bakıyorum. Biliyorsun benim yaşımda ki çocukların hormonları tavan yapar. Ben de normal kadın resimleri koyamadığım için böyle çizgi resimlerini koyuyorum. Beni yanlış anlama, ben gay değilim ve normalım. Aynen böyle söyle seni rahat bırakacaktır.

Umarım kızsındır, yoksa oğluna "Neden erkek koymuyorsun?" demek garip kaçıyor biraz.
Evet, erkeğim. Ben de hiçbir anlam veremedim buna. Kız karakterleri çekici bulduğumu falan düşünmüş olabilir ya da dışardan birisi baktığında telefonumda kız görmesinin garip olacağını düşünmüş de olabilir. Ne bileyim la ben?! (evet 2d daha tatlı ^-^)

Ben ciddiyim. Şaka olsun, diye söylemedim. Baban senin anormal olduğunu düşünüyor. Çünkü onun zamanında anime nedir bilmiyor? Anlatsan da anlamaz. En iyisi git babana de ki; baba seninle bir şey konuşmak istiyorum. Aç bir hentai sonra, de ki; benim böyle şeylere merakım var. Çünkü normal kadınları görünce çok utanıyorum. O yüzden böyle çizgi kadınlara bakıyorum. Biliyorsun benim yaşımda ki çocukların hormonları tavan yapar. Ben de normal kadın resimleri koyamadığım için böyle çizgi resimlerini koyuyorum. Beni yanlış anlama ben gay değilim ve normalım. Aynen böyle söyle seni rahat bırakacaktır.
Lan hentai izlettikten sonra peşimi bıraksa ne yazar "bkdyxmblgıckv"

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı