Akit, bu kez de “Atatürk Stadyumu” ismini hedef aldı

Zorlu şartlarda yurdumuzu düşmanlardan kurtarıp Cumhuriyeti kurup bizi kimseye muhtaç etmeyen bir insanın isminin stadyuma konulmasındaki sorun nedir?

Atatürk'ün isminin stada konulmasında sorun yok, sorun Mustafa Kemal Atatürk'ün isminden rahatsız olanlarda. Her geçen gün Atatürk'e daha da bağlanıyorum, her geçen gün onu daha çok seviyorum. Eminim birçok kişi de benim gibi düşünüyordur.

Son düzenleme:
Kendisini tanımlayan “akit” ismi ile birlikte yapmış olduğu son derece yanlı yayınları ile bilinen gerici “yayın organı”, bu sefer de Fenerbahçe spor kulübü tarafından şükrü saraçoğlu Stadyumu'nun isminin “atatürk stadyumu” olarak değiştirilmek istenmesini “takımın adını da değiştirin bari… Atatürk mü olsun, m. Kemal mi?” sözleri ile hedef aldı.

Akit'in bu ülkenin Atatürk ve cumhuriyet değerlerine ilk saldırganlığı olmamak ile birlikte amacının bariz bir şekilde provokasyon olduğu tartışılmaktadır.

Eki Görüntüle 1585570

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Akit, geçtiğimiz ayda da cebini doldurarak “stadı Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı! Onlar 'yaşa Mustafa Kemal paşa yaşa dediler” sözleri ile Beşiktaş taraftarını ve Atatürk'ü hedef almıştı:

Ek olarak:

Akit rezil zihniyete sahip bir basın organı. Böyle bir düşünce içine girmesini anormal görmüyorum.

Atatürk'ün adını bunlara inat yaşatmaya devam etmeliyiz. Ülkemizin kurucusu yahu. Bir insan ülkesinin kurucusunu neden sevmez? 😔

Bir çok nedeni olabilir.
Kimse kimseyi sevmek durumunda değil.

Osmanlı Devletini sevmeyen Türkiye Vatandaşları olduğu gibi mesela Atatürk'ü sevmeyen Türkiye Vatandaşları da olabilir.
Ikisini seven de olur, sadece birisini seven de olur. Hatta ikisini sevmeyenler de olabilir? Olamaz mı?

Asıl ben onu anlamıyorum, neden birşeyleri sevmeyi insanlara dikte ediyoruz?

Bu Akit'lerin söylediklerini değerli kılan, onu kale alan insanlardır. Eğer kăle almazsanız Balıkesir'in çılgın eşekleri videosundan farkı kalmaz yayınlarının. Kăle almayın, aldırmayın. Siz bunları ciddiye alıp cevap verdikçe bunlar kendilerini önemli bir şeyler söylüyor sanıyorlar. Bu Akit'leri besleyen güç sizin onları kāle almanız. Görmezden gelirseniz bir hiç olurlar.

Atatürk olmakta zor sen git bu ülke için 57 yaşının 30 senesini cephelerde geçir, düşmanın işgalinden kurtar ama ülkende böyle anıl. Atatürk'ü kim sevmez rum, Yunan, İngiliz sevmeyeceğine bu ak itlerin sevmemesi ve böyle alçak provakasyonlar yapması cidden iğrenç bir durum.

@Re Malaka burada asıl sorulması gereken, Türk vatandaşı diyorsunuz. Bir insan kendisine bu kadar ayrıcalık tanıyan birisini neden sevmez? Atatürk düşmanlığını yasallastirmayin.

Yeni konular

Geri
Yukarı