Altılı Masa Saraçhane mitingi başlıyor

Böyle bir hataya düşerse yine o insanlar başımızda olacak. Yapmaması gereken bir hareket, sürpriz gelebilir. Hala kesin konuşmamalıyız.
Sürpriz olmayacak. Eğer gerçekten aday olmasaydı, duruşma günü İmamoğlu'nun yanında olurdu. Berlin'e gidip yapay zeka muhabbetleriyle uğraşmazdı. Adaylık konusunda o kadar partiden destek gelirken, sessiz kalanların kim olduğu belli.

AKP kendi sonuna doğru gidiyor öfke dolu gençler sizden intikam alacak.

Sürpriz olmayacak. Eğer gerçekten aday olmasaydı, duruşma günü imamoğlu'nun yanında olurdu. Berlin'e gidip yapay zeka muhabbetleriyle uğraşmazdı. Adaylık konusunda o kadar partiden destek gelirken, sessiz kalanların kim olduğu belli.

Çerez seçer gibi aday seçen insanları anlayamıyorum vermezlerse Kemal Kılıçdaroğlu'na vermezsen 5 sene daha AKP çekersin. Vermem diyene sözlerim.

Dedem, canım dedem bak ülkeni seviyorsan aday olmazsın. Git imamoğlunu aday falan çıkar. Seçimi garantiye al. Lütfen. Bizim verecek 20 yılımız daha kalmadı. KK aday olmazsa 2018, 2019 seçimlerindeki gibi bir umut olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çerez seçer gibi aday seçen insanları anlayamıyorum vermezlerse Kemal Kılıçdaroğlu'na vermezsen 5 sene daha AKP çekersin. Vermem diyene sözlerim.
Bu çok cahil ve vatandaşlık bilincinden uzak bir bakış açısı. Siyasiler halkın taleplerine göre hareket eder. Halkı temsil etmeyen, 15 senedir seçim kaybeden basiretsiz bir lider adaylığı konusunda diretiyorsa demokrasiden söz etmesin.

Bu çok cahil ve vatandaşlık bilincinden uzak bir bakış açısı. Siyasiler halkın taleplerine göre hareket eder. Halkı temsil etmeyen, 15 senedir seçim kaybeden basiretsiz bir lider adaylığı konusunda diretiyorsa demokrasiden söz etmesin.

Balon özdağ mı kazanacak seçi mi? Yoksa yeşil AKP davut ve mavi AKP Ali mi?

Videoya tıklayayım ne konuşuyorlar bakayım dedim de konu ne araya buraya geldi...

Dosya Ekleri

• 1671116613984.png
    1671116613984.png
    366,1 KB · Görüntüleme: 50

Geri
Yukarı