Altyapı gözükmüyor

Emirhan244

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ve arkadaşım öğrenci evinde kalıyoruz bu sene taşındık taşındığımız eve bakarken altyapı sorgulatmıştık ve 60 Mbps'a kadar fiber destek veriyordu ve bu evi tuttuk şu an baktığımızda altyapı bulunmamaktadır diyor bu neden olur? Adresi yanlış girmişsindir demeyin doğru olduğuna eminim.

Türk Telekom ile görüşüp sorgulama yapman daha iyi olur. TurkNet'de Telekom altyapısı kullanıyor. En iyi sonucu Telekom dan alabilirsin. Sistem üzeri değil de telefon ile adres vererek sorgulama yaptır.

Türk Telekom ile görüşüp sorgulama yapman daha iyi olur. TurkNet'de Telekom altyapısı kullanıyor. En iyi sonucu Telekom dan alabilirsin. Sistem üzeri değil de telefon ile adres vererek sorgulama yaptır.
aradım port yok diyor internette alt yapı olmamasının nedenide boş port olmamasıymış

TurkNet sizin adınıza port başvurusu yapacak. Port talebi 1-10 iş günü içerisinde sonuçlanıyor. Türktelekom'un işine gelirse port açarlar.

TurkNet sizin adınıza port başvurusu yapacak. Port talebi 1-10 iş günü içerisinde sonuçlanıyor. Türktelekom'un işine gelirse port açarlar.
Ben halen sorun port mu yoksa alt yapı olmaması mı onda kaldım çünkü müşteri hizmetlerini aradığımda sorgullatığım kadın port hatası diyor fakat başka sitelerden baktığımda hiç alt yapı yok diyor ayrıca sorun portta olsa internette de port yok demez mi neden alt yapı yok desin

Türktelekom'un kendisi size boş port yok dediyse bu sonucu TurkNet'teki müşteri hizmetlerine iletirseniz size yardımcı olacaklardır. Eğer sizin için sorun olmayacaksa özelde adresinizi yazarsanız bende kontrol sağlayabilirim.

Türktelekom'un kendisi size boş port yok dediyse bu sonucu TurkNet'teki müşteri hizmetlerine iletirseniz size yardımcı olacaklardır. Eğer sizin için sorun olmayacaksa özelde adresinizi yazarsanız bende kontrol sağlayabilirim.
yazıyorum özelden

nasıl atılıyor mesaj özelden

Geri
Yukarı