AMD vs NVIDIA

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bana kalırsa AMD alınabilir. Fiyatı düşük ve NVIDIA'ya göre performanslı fakat AMD'de driver sorunları vardı ama büyük oranda çözüldü. Tabi arada sırada birkaç defa çıkıyordur ama çözüldü büyük oranda.
Harbiden Uganda'da yaşıyorsunuz hocam :D

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD sürücü sorunlarına çözüm getirene kadar ben de bir NVIDIA fanboyuyum.
Getirmiş diyorlar 5700 XT içinde dahil 2080S ile yarışıyormuş
Hocam bana kalırsa AMD alınabilir. Fiyatı düşük ve NVIDIA'ya göre performanslı fakat AMD'de driver sorunları vardı ama büyük oranda çözüldü. Tabi arada sırada birkaç defa çıkıyordur ama çözüldü büyük oranda.
hiç uğraşamam arada sırada mırada yayın felan açacağım iyice içine etmesin.

Sadece FPS olmuyor ne yazık ki güç tüketimi ve teknolojide NVIDIA daha iyi. AMD ise sadece FPS var deyip duruyor. Fakat NVIDIA'nın tepe modelleri ile hiç kapıştığını görmedim. Teknoloji olarak hiç kapışamaz zaten. Yazılım olarak hiç ama hiç kapışamaz. Şahsen AMD kullanıyorum yeni kartlar çıksın doğruca çöpe.

Atma şu oku bu ok zehirli ya !

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece FPS olmuyor ne yazık ki güç tüketimi ve teknolojide NVIDIA daha iyi. AMD ise sadece FPS var deyip duruyor. Fakat NVIDIA'nın tepe modelleri ile hiç kapıştığını görmedim. Teknoloji olarak hiç kapışamaz zaten. Yazılım olarak hiç ama hiç kapışamaz. Şahsen AMD kullanıyorum yeni kartlar çıksın doğruca çöpe.
Sadece FPS demedim ?!

Yeter arkadaş yeter kendimi boğazdan sarkıtacağım şimdi.

Model ver bize kullanım amacı ver bütçe ver... Ne bilek AMD mi NVIDIA mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı