AMD vs NVIDIA

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben olsam AMD alırdım. Kasa'nın havalandırması iyi ise çok ta ısınmaz. Hem de şu driver hataları biraz da olsa düzeldi.

Yanlış. Onun rakibi 2070s
tamam, AMD fanboyu öyle yazmıştı Facebook'da

Bu sorunun cevabını öğrenmek için önce AMD kart kullanman gerekiyor. Ben bir kere denedim sonra hiç AMD ekran kartı kullanmadım.
Arkadaşlar direkt konuya gireyim AMD'den için daha fazla ısınıyor diyorlar ama testler de daha F/P.

Eki Görüntüle 715856
ve serin olan 5600 XT?

diğeri 2060, 5600 XT'de ince hesap'da cuma günü saat 22:00 sonrası 2780'e kadar düşüyor.

Artık sucuk pişirmiyolar ekmek ısıtıyolar. RX 4xx ve 5xx serileri gayet güzel ama üst segmenti bir türlü beceremiyo memur çocukları.

Karttan karta değişir fan boy çok var. Aynı fiyata 15-20 FPS fark eden kartlar var. Birinde driverlarla sorun yaşayan çok. İkisini de kullanmış biri olarak kesin şu diyemiyorum ama hayatında hiç AMD kullanmayan biri ya da NVIDIA kullanmayan biri çok rahat kötüleyebiliyor karşı firmayı.

Yeter arkadaş yeter kendimi boğazdan sarkıtacağım şimdi.

Model ver bize kullanım amacı ver bütçe ver... Ne bilek AMD mi NVIDIA mı?

Offf ben hiçbirinin fanboyu falan değilim. Yazdım zaten üstte de okusanıza link attık PC'nin hatta. Yazmak için giriyorsunuz?

Ben bunların lafını dinleyip güzelim RX 570 dururken 1050 Ti almıştım. En nefret ettiğim fanboy topluluklarından biri.

570 için bir şey diyemem. O daha iyi ama şu driver işi bitiriyor işte.

@AQLOT
Senin fanboy olduğunu iddia etmedim?
AMD Vs NVIDIA bu başlık genelleme yaptığını gösteriyor.
Ayrıca verdiğin bilgiler ve isteğin gene eksik sonradan yazmışsın hatta onlar bile eksik güldürme beni.

Driver sorunları eskisi kadar olmasa da nadir olarak bulunmakta hala. AMD kartlar daha çok şans işi. Bazısında hiç sorun çıkmıyor mis gibi, bazısında ise hata üstüne hata. WattMan hataları meşhur zaten. Kullanan arkadaşımda oyunlar vesaire yaptığı ayarlar ne olursa olsun küçük ekranda başlıyor. Hiçbir şeyi tam ekranda başlatmıyor. Dediğim gibi şans işi yani. Aynısı NVİDİA'da olamaz mı? Tabii ki olur ama daha düşük bir ihtimal.

NVIDIA'nın işi ekran kartı, ama AMD'nin işi işlemci (bence böyle).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı