AMD vs NVIDIA

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
AMD bütün driver sorunlarını çözdüğü an AMD derim.
Ama şuan NVIDIA kraldır

Arkadaşlar direkt konuya gireyim AMD'den için daha fazla ısınıyor diyorlar ama testler de daha F/P.

Eki Görüntüle 715856
ve serin olan 5600 XT?

diğeri 2060, 5600 XT'de ince hesap'da cuma günü saat 22:00 sonrası 2780'e kadar düşüyor.
2-3 sene içinde DLSS yaygınlaşınca RX 5000 serisi ile RTX 2000 serisi arasında uçurum farklar olmasını bekliyorum. Özellikle kart oyuna yetersiz kalmaya başlayınca DLSS çok işe yarayacaktır.

O yüzden Nvidia der geçerim 😀

Bu ve benzeri kartlar çinden gelmiştir. Merdiven altı ürettirip toptan almış Turbox amblemini yapıştırmışlardır. Onu bile eğik yapıştırmışlar insan biraz özenir.
O değil de alıp kullanan bile varmış. Gerçi yadırgamamak lazım. Ekonominin hali ortada.

Ben niye çok az etiketleniyorum, şu ana kadar 3 kez etiketlendim galiba. Ben ilk önce NVIDIA ekran kartını aldım, AMD ekran kartım da yok. Detaylı eleştirme yapamam, NVIDIA'yı da eleştiremem çünkü hep GT serisinden NVIDIA ekran kartım oldu. MA1 ile sonradan görme olacağım.

2-3 sene içinde DLSS yaygınlaşınca RX 5000 serisi ile RTX 2000 serisi arasında uçurum farklar olmasını bekliyorum. Özellikle kart oyuna yetersiz kalmaya başlayınca DLSS çok işe yarayacaktır.

O yüzden Nvidia der geçerim 😀

AMD'nin sürücülerle performansı uçurma gibi bir olayı da var. 5500 XT, 1650S seviyesinden 1660S seviyesine çıktı bile artık. 😄 Bakalım DLSS, RTX kartlara nasıl avantajlar sağlayacak. 5600 XT ve 2060 performanslarını merak ediyorum ileride.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı