AMD vs NVIDIA

Yaklaşık 10 yıl aradan sonra sistem toplayacağım. MSI GT72S 6QE modeli laptopum emekli olmak üzere arkadaşlar. Steam/Epic/Gamebillet/Voidu/Etail gibi sitelerden indirim ve kodları takip ederek güzel bir kütüphane oluşturdum.

Sizlerden ricam ekran kartı konusunda bana yardımcı olmanız. Bugüne kadar hiç AMD ekran kartı kullanmadım ve deneyimim yok açıkçası denemek de istiyorum AMD ekran kartını ama bir yandan da korkmuyor değilim. crash/çökme vs gibi konular fazla olduğu için AMD tarafında sizlere sormak istedim güncel olarak bu marka ekran kartı kullanan arkadaşlar ya da her iki markayı da kullanmış ama tavsiyem şu olur diyen herkesin fikirlerini öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Bütçem maksimum 25 bin TL. (monitör dahil)
F/p olmasını istiyorsan AMD. Yüksek Kalite istiyosan Nvidia

PCH S Class 1.1 [PC Hocası] | AMD Ryzen 5 5500 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6750 XT 12 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı
PCH S Class 1.1 [PC Hocası] | AMD Ryzen 5 5500 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6750 XT 12 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Bu nasıl sizce alınır mı 6750 XT varmış.
Atılan Mantis sistemin işlemcisini R7 5800X3D,rami 3600mhz,ssdyi 1TB, kasayı isteğe bağlı XPG yapıp alabilirsiniz.

Atılan Mantis sistemin işlemcisini R7 5800X3D,rami 3600mhz,ssdyi 1TB, kasayı isteğe bağlı XPG yapıp alabilirsiniz.
O monitöre fark vermesine gerek yok bence Lenovo güzel .

Dediğiniz şekilde güncelleyip sipariş ettim yorum yapan yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı