Amerika nasıl bir ülke?

Makaleler
44
Merhabalar,

Amerika'nın refah seviyesi, askeri gücü ve donanımları nasıl(kaç dolar bütçe ayırmışlar)?

Ülkede fakirlik baş gösteriyor mu? Dünyanın en zengin ülkesi diye biliyorum. Fakirlerin olduğunu duydum ama çok mu az mı onu bilmiyorum.

Merhabalar,

Amerika'nın refah seviyesi, askeri gücü ve donanımları nasıl(kaç dolar bütçe ayırmışlar)?

Ülkede fakirlik baş gösteriyor mu? Dünyanın en zengin ülkesi diye biliyorum. Fakirlerin olduğunu duydum ama çok mu az mı onu bilmiyorum.

Amerika'nın refah seviyesi çok yüksek parası değerli işsizlik yok
Yani çalışan kazanıyor.
Askeri gücü nasıl mı?

Tüm dünyada askeri üsleri var ve nükleer gücü var.

Merhabalar,

Birileri silivri istiyor galiba.

Gidebiliyosan sorma git derim. Öyle doların yüksek olmasından falan değil bu arada gezersin böyle güzel olur. New York falan gez işte ne bilim sanki her hafta sonu oraya gidiyom. Fakirlik makirlik yok orda çalış Burger King'de alırsın biraz para.
İyi ki sorduk ha. İki dakikada cıvkı çıktı konunun.

Gidebiliyorsan sorma git derim. Öyle doların yüksek olmasından falan değil bu arada gezersin böyle güzel olur. New York falan gez işte ne bilim sanki her hafta sonu oraya gidiyorum. Fakirlik makirlik yok orada çalış burger King'de alırsın biraz para.

Her genç gidip yaşamak ister hayatını orada burada 40 birime Tofaş alıyoruz orada 25 birime mustang kesinlikle siyasi algılamayın.
İyi ki sorduk ha. İki dakikada cılkı çıktı konunun.

Konuyu kapat en iyisi uzamasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı