Anneme nasıl sigara içtiğimi söylerim?

Öncelikle bu yaptiğinin hata olduğunu anlamali ve kendini iyice hazirlamalisin..korkularinin üzerine git. Annenin ruh haline göre onunla konusmak istediğini ve kendince problemlerinin olduğunu söyle. Anlayişla dinleyecektir. Pat diye anne ben sigara içiyorum deme. Merak ettim denedim de. Umarim tepkisi iyi olur

Bence en çok anneniz kızabilir. Kendi bu bataklığa düşmüş ve kurtulmak istiyorsa, senin düştüğünü farkederse daha kötü olabilir. Direkt bırakmayı deneyin.

Dostum yaşın 14 ve 2 yıldır içiyor muşsun ciğerlerin daha taze yazık değil mi? Biraz da sağlığını düşün. Eğer annen anlayışlı ise söyle seni dinler ve gerekeni yapar fakat kızacağını biliyorsan hiç söyleme bırakmaya çalış derim.

Dostlarım yaşım 14, 2 yıldır sigara içiyorum. Maalesef bırakamıyorum. Anneme söyleme nedenim de onunda sigaraya 15 yaşında başlamış olması. Yardımcı olursanız sevinirim.
Çok zararlı bırakmayı deneyip bırakamıyorsan bunu annene söyleyip destek alabilirsin. Sigarayı acilen bırakman gerekiyor. Senin sağlığın

Troll olma ihtimali var mıdır acaba ?

Bağıra bağıra 18 yaşından küçüklere sigara satılmayacak deniliyor kim neden sana satsın :D

Boydan kilodan sesten kanıp veriyorlarsa ayrı ama bana gerçekçi gelmedi...
Eğer gerçekten öyleyse acilen bırakmalısın.

Troll olma ihtimali var mıdır acaba ?

Bağıra bağıra 18 yaşından küçüklere sigara satılmayacak deniliyor kim neden sana satsın :D

Boydan kilodan sesten kanıp veriyorlarsa ayrı ama bana gerçekçi gelmedi...
Eğer gerçekten öyleyse acilen bırakmalısın.
Hocam bende bakkaldan babama , abime alıyorum troll değil galiba.

Geri
Yukarı