Aras Kargo ile yaşadığım rezillik

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir şey yapsa ruhun duymaz.
Bu firmanın ne olduğunun hepimiz farkındayız zaten. Mecbur kalınmadıkça tercih edilmemeli. Videodaki kutu boş gibi temsili olarak attım. :D
Eleman topçu olacakken kargocu olmuş, hayallerini bu şekilde yaşıyor. :D

Kullanmasını bilmiyorsan kullanmayacaksın. Ters bir şeyler olunca başkasını suçlamayı bırakın 11 yaşındaki hocalarım.

Kullanmasını bilmiyorsan kullanmayacaksın. Ters bir şeyler olunca başkasını suçlamayı bırakın 11 yaşındaki hocalarım.

Aynen hocam. Sizin kafa ile devam eden insanlar olduktan sonra kargo şirketleri iki gün sonra al etiketini kendin götür arabanla kargonu da derler. Adam sana kargonun başına bir şey gelmesi durumunda sorumlu sensin diyor. Bunun anlamı benim çalışanlarım kargoları düzgün taşımayı beceremiyor bende onları denetlemek yerine sorumluluğu sana veriyorum demek. Sen ise buna tamam olur diyorsun. Üstte yazdığın şey bildiğin bu.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir şey yapsa ruhun duymaz.
Bu firmanın ne olduğunun hepimiz farkındayız zaten. Mecbur kalınmadıkça tercih edilmemeli. Videodaki kutu boş gibi temsili olarak attım. :D
Bu firma demek ne kadar doğru tartışılır. Bütün taşıma firmaları böyle. Onları denetleyen bir devlet olmadığı için top koşturuyorlar. (Düzenleme : Yanlış kişiye yazmışım ama olsun hepsi rezalet genede :D )

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı