Arkadaş bulmak için nerelere gidilebilir?

Lise öğrencisi isenmunlara gidebilirsin.

Mun ne hocam.

Kardeş sokağa çıkıyorsan bulursun. Kendi ortaya çıkar. Bizim de arkadaş edinmek için gizli bir yerde toplandığımız falan yok. Ne yapayım adres mi vereyim gel ara şekerim diye.

Boş yapma ahbap mantıklı ve ciddi bir cevap vermiceksen hiç cevap verme konuma tıklama.

Dostum kız arkadaş, sevgili konu ise durum daha da ciddi, şimdi TR kızlarının büyük birçoğunluğu erkeklere oranla daha fazla olarak 90 IQ'dan aşağıdadır bu durum de ne gibi problemler getirir, örnek olarak siz zeki biriyseniz kızla anlaşamazsınız, kız para göz ise fazla paranızı hiç eder gibi gibi 100 tane olaylar var, kız konusunda daha da seçici olmanız lazım hele ki şu dönemde aşırı şekilde erkeklerin sadece parası için gezen kız dolu, bazıları öğününe erkek katıyor ki dışarıda yiyelim bir şeyler de karnım doysun sabah Ahmet akşam Mustafa ile gezerim karnım doyar hesabı, ve komik gibi gelebilir anlattıklarım ama aşırı derecede çok var böyle kızlar, size önerim üniversite okuyorsanız orada kendinize uygun birisini bulabilirsiniz aslında veya dışarıda da bulursunuz, çok takılmayın 'AAA kız yok beni kimse sevmiyor önüme gelen ilk kızla çıkayım' kafasında olursanız kalitesi 0 olabilir kızda ki o mantıkla yürüyeceğiniz ve arkadaş isteğinizi kabul eden kızda mantıken cahil olur, o yüzden rahat olun ve akışına bırakın illaki birisini bulursunuz, bulamadınız mı çok faktör var tipiniz, hayatınız, geliriniz, işiniz bunun dahilinde kızlar da gelir, her neyse dostum çok takma olursa olur olmazsa akışına bırak.

Akışına bırak ne demek hocam benim yaşım 17 üniversite yok senin bahsettiğin kızlar İzmir Antalya Mersin kızları falan zaten benim demek istediğim o değildi ama yanlış anladın sanırsam galiba hiç yalnız kalmadığın için yalnızlığın nasıl berbat bir şey olduğundan haberin pek yok öyle akışına bırak demeyle olmuyor işte bu zamana kadar bıraktıkta ne oldu konuyu çok yanlış anladığınızı ve soruya çoğu insan gibi saçma bir cevapla yanıt verdiğiniz kanaatindeyim neyse yine de uzun uzun yazdığınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Boş yapma ahbap mantıklı ve ciddi bir cevap vermiceksen hiç cevap verme konuma tıklama.
Ben düzgün bir cevap verdim. Eğer sosyal aktiviten ortalama altı değilse o kişi karşına çıkar dedim. Hala cidden insanların arkadaş edinmek için özel bir yerlere gittiğini düşünüyorsan düşünce şeklini geliştir. Spora git, okul kulüplerine katıl vb. Bunların hepsi de sosyal aktiviteye çıkıyor. Sosyal aktiviten yüksekse girdiğin ortamlarda her türlü arkadaş bulursun. Bizden adres ya da yöntem istiyorsan birkaç ay boyunca bize kendini gözlemleme imkanı ver. Başka nasıl bir cevap bekliyorsun ki?!

Bir sürü öğrenci Takım elbiselerle katılıyor. Çok iyi liseler düzenliyor çoğu İngilizce oluyor ama konferansa orada beli konular hakkında konuşuluyor aralar oluyor oralarda sosyal aktiviteler oluyor 2 gün sonra çok büyük bir parti oluyor benim en son katıldığım Teknede boğazda olmuştu toplam her şeye 400 Tl vermiştim. Yakında MUN larla ilgili bir blog yazıcam detaylı.
Bir kaç video bakarsın ;

Bir sürü öğrenci takım elbiselerle katılıyor. Çok iyi liseler düzenliyor çoğu İngilizce oluyor ama konferansa orada beli konular hakkında konuşuluyor aralar oluyor oralarda sosyal aktiviteler oluyor 2 gün sonra çok büyük bir parti oluyor benim en son katıldığım teknede boğazda olmuştu toplam her şeye 400 TL vermiştim. Yakındamunlarla ilgili bir blog yazacağım detaylı.
Birkaç video bakarsın;

Maalesef İstanbul'da oturmuyorum.

Birçok şehirde oluyor. Buradan takip edebilirsin istersen.

Benim sehrimde yok maalesef baktım şimdi.

Ben düzgün bir cevap verdim. Eğer sosyal aktiviten ortalama altı değilse o kişi karşına çıkar dedim. Hala cidden insanların arkadaş edinmek için özel bir yerlere gittiğini düşünüyorsan düşünce şeklini geliştir. Spora git, okul kulüplerine katıl vb. bunların hepsi de sosyal aktiviteye çıkıyor. Sosyal aktiviten yüksekse girdiğin ortamlarda her türlü arkadaş bulursun. Bizden adres ya da yöntem istiyorsan birkaç ay boyunca bize kendini gözlemleme imkanı ver. Başka nasıl bir cevap bekliyorsun ki?

Sen cevap verme kanka iki cümlelik meseleyi ne uzattın ya sosyal aktivite falan filan ben ortama giren biri miyim sence ortama giren birisi olsam bu konuyu açmazdım zaten değil mi mantıklı.

Sen cevap verme kanka iki cümlelik meseleyi ne uzattın ya sosyal aktivite falan filan ben ortama giren biri miyim sence ortama giren birisi olsam bu konuyu açmazdım zaten değil mi mantıklı.
Ben de sosyal aktiviten ortalamanın altında değilse kendi kendine bulursun dedim. Ortalamanın altındaysa ortalamanın üstüne çıkart. Daha kendin hakkında yeterli bilgi vermeden tavsiye istiyorsun. Yardım etmeye çalışanlara da laf yetiştiriyorsun. Kimse senin açtığın konuya göre sosyal aktiviteni ölçemez. Senin söylemen gerek. Sadece "Arkadaşlar nerede arkadaş edinebilirim?" dersen kimse sana doğru cevap vermez.

Ben de sosyal aktiviten ortalamanın altında değilse kendi kendine bulursun dedim. Ortalamanın altındaysa ortalamanın üstüne çıkart. Daha kendin hakkında yeterli bilgi vermeden tavsiye istiyorsun. Yardım etmeye çalışanlara da laf yetiştiriyorsun. Kimse senin açtığın konuya göre sosyal aktiviteni ölçemez. Senin söylemen gerek. Sadece "arkadaşlar nerede arkadaş edinebilirim?" dersen kimse sana doğru cevap vermez.

Hala boş yapıyorsun sosyal aktiviteye takmışsın kafayı sadece gidilecek mekan sordum benim hakkımda bilgiyi napicaksin ortalama diyorsun hala ya neyse.

Gym, kütüphane, kafeler, dönemlik işe girip arkadaş bulabilirsin. Hatta eğer öğrenciysen bir yurtta kalmak ekstra bir çevre kazandırır sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı