Arkadaş bulmak için nerelere gidilebilir?

Hala boş yapıyorsun sosyal aktiviteye takmışsın kafayı sadece gidilecek mekan sordum benim hakkımda bilgiyi napicaksin ortalama diyorsun hala ya neyse.
Çok pardon medyumluk derslerini almadığım için. Yoksa karakteristik özelliklerini sen niye söyleyesin ki? O kadar konu açmışsın bir de fazladan kelime mi yazacaktın. Benim hatam. Bu arada aslında tüm insanlar olarak toplandığımız çok gizli bir yer var. Burada hepimiz haftada 1 saat arkadaş oluyoruz. Seni galiba WhatsApp grubumuza almadık. Bugün sana en yakın Burger King'e git. Orada bir arkadaş seni olaya dahil eder.

Çok pardon medyumluk derslerini almadığım için. Yoksa karakteristik özelliklerini sen niye söyleyesin ki? O kadar konu açmışsın bir de fazladan kelime mi yazacaktın. Benim hatam. Bu arada aslında tüm insanlar olarak toplandığımız çok gizli bir yer var. Burada hepimiz haftada 1 saat arkadaş oluyoruz. Seni galiba WhatsApp grubumuza almadık. Bugün sana en yakın Burger King'e git. Orada bir arkadaş seni olaya dahil eder.

Beni güldürdün ya Allah'ta seni güldürsün meduymluk dersini ilk defa duydum gerçi bu senden ilk defa duyduğum ilk şey değil o yerin adresini hemen söyle yarın oradayım 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Bak güzel dostum dalga geçme kanaatinde değilim, ve İstanbul'da fazlasıyla yalnız olan insanlardan biriyim, öncesinde çok gezdiğim de oldu 1 hafta dışarı çıkmadığımda, sana şunu söylemeliyim ki evde oturarak hiçbir arkadaş edinemezsin, kalk dışarda gez birisiyle arkadaş ol o arkadaş olduğun kişinin arkadaşı ile tanış öyle öyle çevren genişler, bizim kalkıp da ne gibi öneriler vermemizi bekliyorsun dediklerim dışında, koluna kız arkadaş yanına da bir kanka mı bulalım? lütfen dostum realistik düşün 17 yaşındasın bende 18'im çok takma demiştim şimdi daha da çok takma diyorum daha hayatın başındayız neden sırf ortam için rezil bir karakter benimseyelim ki?

Son düzenleme:
Bak güzel dostum dalga geçme kanaatinde değilim, ve İstanbul'da fazlasıyla yalnız olan insanlardan biriyim, öncesinde çok gezdiğim de oldu 1 hafta dışarı çıkmadığımda, sana şunu söylemeliyim ki evde oturarak hiçbir arkadaş edinemezsin, kalk dışarıda gez birisiyle arkadaş ol o arkadaş olduğun kişinin arkadaşı ile tanış öyle öyle çevren genişler, bizim kalkıp da ne gibi öneriler vermemizi bekliyorsun dediklerim dışında, koluna kız arkadaş yanına da bir kanka mı bulalım? Lütfen dostum realistik düşün 17 yaşındasın bende 18'im çok takma demiştim şimdi daha da çok takma diyorum daha hayatın başındayız neden sırf ortam için rezil bir karakter benimseyelim ki?

Hocam takma diyorsun da insan bir yerden sonda ister istemez takıyor ya bilmiyorum ne olacak Allah kimseyi yalnız bırakmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı