Arkadaşım dava açmak ile tehdit ediyor

"Seni aileme anlattım yarın mahkemeye verecegiz" yazıp DC'den engellesen korkudan "anne bitti!" bile diyemeyecek bir yaşta o arkadaşın. Yani hiç dert etme. Bu arada Fatma Nur ile aranı iyi tut, 18'inize girince beraber (Arkadaş olarak :) ) takılırsınız. Bu şans eline hep geçmez. 👍

Öncelikle belirtmek gerekirse kendisi dava açabilecek yaşta değil. Velev ki olay büyüdü dava açtılar YouTube log tutan bir platform. Eğer detaylı bir şekilde incelenirse siz apaçık şekilde haklı gözükürsünüz. Tabii olay sizin anlattığınız şekilde ise. Eğer anlattığınız gibi değilse konuştuğunuz platformlara da bakarlar ona göre dikkat edin siz yine de.

Hiçbir şey yapamaz hem hesabı sizden alıyor hem de sizi tehdit ediyor ve sizde inanıyorsunuz dava açamaz ama hadi diyelim açtı ne diycek ben onlarin hesabını çaldım onlarda benden geri mi aldı diyecekmiş.

Öncelikle belirtmek gerekirse kendisi dava açabilecek yaşta değil. Velev ki olay büyüdü dava açtılar YouTube log tutan bir platform. Eğer detaylı bir şekilde incelenirse siz apaçık şekilde haklı gözükürsünüz. Tabii olay sizin anlattığınız şekilde ise. Eğer anlattığınız gibi değilse konuştuğunuz platformlara da bakarlar ona göre dikkat edin siz yine de.
+ Olarak Türkiye'de Google temsilcileri var. YouTube zaten Google'nin. Yani konuyu açan arkadaşın haksız olma ihtimali çok az.
@dilaraweqrxd Forumdaki arkadaşın tavsiyelerini yapmaya çalışıp gelişmeleri haberdar edebilir misiniz? Bayağı aksiyonlu geçecek 😀

O zamana kadar zaten birbirlerini unuturlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı