Aşı olmalı mıyım?

Olmayın kardeşim aşı falan olmayın. Başınıza gelince anlarsınız. Daha konu açın siz aşı olmalı mıyım diye. Çocuk oyuncağı zaten bu hastalık.

Aşı hakkında tereddüttü olan insanı bir gün COVID yoğun bakımında tutacaksın, o hastaların bir derin nefes çekmek için nasıl yalvarır gözlerle sana baktığını göstereceksin onlara. Bakalım sonra ne düşünüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kumardan farkı yok kimisinde ciddi etkileri oluyor kimisinde olmuyor kimisinde de ileride olacaktır belki kısmette ne varsa artık üniversite gideceksen zaten yapmak zorundasın. Bende 2.dozda halsizlik oldu o kadar normalden daha bir iyi oldum diyebilirim aşı sayesinde COVID'li insanlarla temasta bulunmama rağmen yaklaşık 1 hafta herhangi bir COVID hastalığına da yakalanmadım gayet yararlı bana göre.

Merhaba arkadaşlar, benim yakınım korona oldu ve çok zormuş boğuluyor gibi olup nefesim kesiliyordu dedi ve ben biraz düşündüm uzun araştırma karşılaştırma ve yorumları okuma sonucunda aşı olma kararı aldım fakat bu sefer çevrem korkutuyor. Kalp krizi kısır yapma beyin kanaması gibi etkileri olduğunu söylüyorlar ben kime itibar edeceğimi şaşırdım sizce ne yapmalıyım?
Olma aşı. Zaten böyle saçma sapan şeylere inanıyorsan hiç olma.

Olma aşı. Zaten böyle saçma sapan şeylere inanıyorsan hiç olma.

"Olma aşı" demek yanlış, fakat aşı olacaksan ilerideki sonuçlarına katlanacaksın, tabii olmayabilir de ama.

Bizzat aşı olmam çok zor durumda isem Sinovac oda geleneksel yöntem ve etkisiz diye.

Hasta olunca aşının yan etkileri yanında tüy gibi kalır bence. Kan pıhtılaşması, Akciğer kapasitesinin azalması ve ölüm riskinide düşününce gidip aşı oldum hemen...

Yeni konular

Geri
Yukarı