Aşı olmayan kesim hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
4
Daha fazla  
İsteyen olsun, isteyen olmasın, buna tamam ama o kadar ile bitmemeli.
Aşı olmak istemeyen bir form doldursun ve devlet eğer korona olursa tedaviyi yüksek ücretlerle yapsın.

Zorunlu aşının taraftarıyım.
Bildiğim kadarı ile insan hakları olağan dışı durumlarda kısıtlanabiliyor. Anayasada var.
Bu da olağanüstü bir durum.
İki tane fazla film izlemiş palavracı zırvalar yüzünden daha fazla gençliğimi bitirmek istemiyorum.

Düşüncem budur, siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla öncelikli sıradaydım vaktim geldiğinde iki kere düşünmedim bile aşı olurken. Çok fazla komplo teorisine kulak asmaya gerek yok, tıp bu. Ben şansımı yakaladım ve kullandım içim rahat.

Aşıyı zorunlu yapmaktan bahsediyorsun ama aşı olunca virüs bitmiyor bunu da öğrenmeniz gerekiyor sadece hastalığı daha hafif atlatıyorsunuz yani yine yakalanma riski var aşı olduktan sonra yakalanmayacaksın diye bir şey yok ayrıca isteyen olur istemeyen olmaz böyle bir zorunluluk olması tamamen saçmalık gelecekte belki kronik bir hastalığa sebep olacak aşı olmak kimse garantisini veremez.

Vallahi öncelikli sıradaydım vaktim geldiğinde iki kere düşünmedim bile aşı olurken. Çok fazla komplo teorisine kulak asmaya gerek yok, tıp bu. Ben şansımı yakaladım ve kullandım içim rahat.

Hocam o kadar kasmaya gerek yok artık randevusuz sokakta bile yapıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı