Audi vs Bmw vs Mercedes

Audi vs Bmw vs Mercedes

• Oy verenlerin toplamı
    114
Honda Civic'i yedek diye aldım.
Arabalar kadın gibidir güzel bir kadına makyaj yapmak gerekmez kadınlar eksiklerini görüp makyaj yaparlar
Bundan dolayı bmw her ne kadar yakışıklı olsada sanki bi eksiği varmış gibi hissettiriyor mercedes ağır abidir.
Audi ise bana gore kullanmasını bilene güzeldir.
Ve audi rs serisi ile mpower ve amg de kendi seviyelerindeki rakipleri ezdiğini düşünüyorum.

Bu üç marka da geçmişte belli kimlikleri olan arabalardı ve hitap ettiği kitle oldukça belliydi. Ticari kaygılar, rekabet ve maliyeti düşürme çabaları yüzünden hepsi bu kimliklerini kaybetti.

Eskiden Audi ortalığı kasıp kavururdu(60-70) sonra Mercedes her şeyi değiştirdi(70-90) 95-2000 senelerinden itibaren BMW potansiyelini gösterdi şu anda BMW her türlü daha iyi.Mercedes bile kompakt araba üretiyor ama BMW sadece bir kompakt üretti ve dersini aldı.2030'a kadar Vw işe el atar umarız.Artık şu gereksiz konuyu bir Alman bitirmeli.Nereden biliriz belki Almanların devri bitmiştir...
Mercedes tabi ki. Hitler'in arabası. Şu anda Mercedes kullanıyoruz. Bir daha araba alsak yine Mercedes alırız.
Araba dev gibi ama içeride 1 karışlık yer var.Tüm Alman arabaları küçük ama Mercedes işi abartmış yakında cüceler için üretim yapacak herhalde :D .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı