Ayasofya İmam'ından LGBT Tweet'i

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski Ayasofya İmam'ının LGBT hakkında görüşleri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Atalarımız bu günler için şehit olmuş... Adam haklı bence.

Vardır, ama siz bu açıklamayı hoşgörü ile karşılamıyorsunuz/karşılamıyoruz.

Hocam bu açıklama ırkçılığa giriyor, insanları yapısına göre ayırmak ırkçılıktır, daha fazla konuşmak istemiyorum daha çok gencim.

@ValiBey36 Bir şeyi eleştirirken eleştirdiğiniz kişinin üzerinden topluma suç atmayı bırakmadığınız sürece bu ülkede hiçbir şey değişmeyecek.

Adam hakkını helal etmiyormuş beyler. Olay büyük(!)

Bu ve türevlerini kale alanların kafasına yazık!

Hocam bu açıklama ırkçılığa giriyor, insanları yapısına göre ayırmak ırkçılıktır, daha fazla konuşmak istemiyorum daha çok gencim.
Yapısı derken ?

Bu adamın görevi ayrıca burda bir yapı yok ki ?

Kendi dinini/kendi görüşünü savunuyor,sizde kendi görüşünüzü savunuyorsunuz.

Yapısı derken?

Bu adamın görevi ayrıca burada bir yapı yok ki?

Kendi dinini/kendi görüşünü savunuyor, sizde kendi görüşünüzü savunuyorsunuz.

Benim dinim de İslam ama ben asla bir eşcinsele veya siyahiye veya herhangi bir ırka ırkçılık yapmam çünkü ben bir insanım ve karşımda ki de öyle. Ne ben ondan üstünüm ne o benden.

Yapısı derken ?

Bu adamın görevi ayrıca burda bir yapı yok ki ?

Kendi dinini/kendi görüşünü savunuyor,sizde kendi görüşünüzü savunuyorsunuz.
Tamam da kendi dinini savunuyor ama başkalarının ayıbını gün yüzüne çıkarmayın diyen kim di ? Herkes istediğini yapabilir başkalarına karışmadığı sürece .
@imnotagamer
Neyi savunuyorsun arkadaşım? Nerede dini ülke var iç savaş var, şeriatla yönetilen ülkeleri biliyoruz; Suriye, Irak, Afganistan... Bu haberleri oku sonra konuş,
Üfürükçü dür o üfürükçü.

LGBT'yi desteklemiyorum fakat bahsettiği sporcuların dediği gibi bir çaba içerisinde olduklarını görmedim. Olsalar bile görmezden gel, engel at bu seni ilgilendirmez. Tabii seni eleştirmediği sürece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı