OpenCore B450 Tomahawk Max sistemde Ethernet ve GTX 1050 Ti tanınmıyor

EniSilinmez

Picopat
Daha fazla  
macOS High Sierra yazılımını, yükledim. Ekran kartımı ve Ethernet kartımı tanımadı. Ne yapmalıyım.

• MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 5 3600X, Corsair 8x4 3200 MHz ve GTX 1050 Ti Cerberus

Bu kodu buldum hatta isterseniz izlediğim videonun da linkini atabilirim

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    360,7 KB · Görüntüleme: 30
Bu koddan anladığım kadarıyla grafik sürücüsünü yüklüyor, yani bizim yaptığımızdan pek farkı yok. Hem bu işlemi gerçekleştirmek için yine internet gerekli.

Bu koddan anladığım kadarıyla grafik sürücüsünü yüklüyor, yani bizim yaptığımızdan pek farkı yok. Hem bu işlemi gerçekleştirmek için yine internet gerekli.
Okadarını bilemem reis video da bu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Direkt USB'nin içindeki EFI klasörünü silin ve bu zipin içindeki EFI klasörünü atın. Ek olarak SMBIOS da ayarladım, onun için ek bir işlem yapmanıza gerek yok.
EFI'yi atıp boot ettikten sonra ilk mesajda dediğim ekran kartı sürücüsü için olan işlemleri yapın.

Direkt USB'nin içindeki EFI klasörünü silin ve bu zipin içindeki EFI klasörünü atın. Ek olarak SMBIOS da ayarladım, onun için ek bir işlem yapmanıza gerek yok.
EFI'yi atıp boot ettikten sonra ilk mesajda dediğim ekran kartı sürücüsü için olan işlemleri yapın.
Yapıyorum hocam smdi
Şuan güncelleştirmeden yapıyorum çok teşekkür ederim hocam birde şunu çok merak ediyorum PC açılırken ekranda kodlar yükleniyor o nasıl kapatılır

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    238,4 KB · Görüntüleme: 16
  • 1F5844DF-0860-4A02-8236-A6C3A41E3F66.jpeg
    1F5844DF-0860-4A02-8236-A6C3A41E3F66.jpeg
    218,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

Geri
Yukarı