Babam bilgisayarda ne yapıyor?

Ankara 06

Decapat
Makaleler
1
Babam PC'nin başına geçince bazen yanına giderim onun haricinde hep yalnız PC başında. Şu sıralar bir şey fark ettim. Benim babam bir film tutturunca onu bitene kadar seyreder. Ama son zamanlarda 2 saat boyunca bir filmi 1-2 dk seyredip hemen değiştiriyor (hep 1-2 dk lık periyotlarla seyredilen farklı filmlerle dolu internet geçmişi.). Sizce ne yapıyor. Ben anlayamadım. Babam bunu kasti yapıyor ama, çünkü dediğim gibi ben yanındayken bir film açar ve izler. Böyle yapmaz.

Aradığı bir film vardır ve onu arıyor olabilir. Bir sor istersen.

Babanıza sormanız doğru olmaz mı?

1 2 değil ben yanında olmadığım zamanlar hep öyle. Babam maks 30 dk araştırır umduğunu bulamazsa cem yılmaz açar zaten. Ki bu olay biz misafirliğe gittiğimiz zaman da 3-4 saati aşabiliyor. Sorarsam büyük ihtimal bağırır bastırmaya çalışır.

Babam PC'nin başına geçince bazen yanına giderim onun haricinde hep yalnız PC başında. Şu sıralar bir şey fark ettim. Benim babam bir film tutturunca onu bitene kadar seyreder. Ama son zamanlarda 2 saat boyunca bir filmi 1-2 dk seyredip hemen değiştiriyor (hep 1-2 dk lık periyotlarla seyredilen farklı filmlerle dolu internet geçmişi.). Sizce ne yapıyor. Ben anlayamadım. Babam bunu kasti yapıyor ama, çünkü dediğim gibi ben yanındayken bir film açar ve izler. Böyle yapmaz.

Güzel film arıyor olabilir filmin 1-2 dakikasına bakar sıkınca başka bir filme geçer bu gayet normal birşeydir.

Yeni konular

Geri
Yukarı