Babam sürekli bilgisayarımı alıyor

Baban oyun oynadığınızı görünce kızıyor mu? Yoksa sizin gibi bilgisayardan oyun mu oynamak istiyor?

Abin Alt + Tab kombinasyonunu zamanında kullanırsa sorun olmaz. 😀

Baban oyun oynadığınızı görünce kızıyor mu? Yoksa sizin gibi bilgisayardan oyun mu oynamak istiyor?

Abin Alt + Tab kombinasyonunu zamanında kullanırsa sorun olmaz. 😀
Yok be hocam kızmıyor hiç :D Kendisi de oynamaya çalışıyor. ETS2 giriyordu bir ara benden habersiz adam girmiş oyunu öğrenmiş bile :D Ama kimi oyunları oynayamıyor düzgün.

Çok haklısınız doğru söylüyorsunuz sanırım. Şifreyi değiştirmeyi falan düşünüyordum neyse adamın parasıyla alınmış bilgisayar zaten saçma olur uzaklaştırmaya çalışmak. Dediğiniz gibi hata yapmaması gereken yerleri ona düzgünce anlatayım en iyisi.

Hocam sakın şifre falan değiştirmeyin, yazık adama senin ve kendisi için almış işte ne güzel geçinip gidiyorsunuz aranızı bozmayın boş yere.

Arkadaşlar ben 2 hafta önce falan yeni sistem almıştım bilenler bilir zaten. O zamandan beri babam sürekli bilgisayara kafasına göre oturuyor. Yemek yiyorum dönerken bir bakıyorum babam başında ve, hiç ama hiç anlamadığı için yanlış bir şey yapıp zarar verebileceğinden korkuyorum. Sürekli öylesine Garanti Bankası hesabına giriyor böyle dolaşıp geri kapatıyor. Hep neden giriyorsun ki diye sorduğumda "hızlı mı bilgisayar ona bakmak için." diyor. Geçen driver güncellemesi kuruluyordu oyun açmaya çalıştı tam o sırada. Dedim dur açma driver güncellemesi kuruluyor. Dedi ya ne alaka zaten internetimiz çok hızlı :D abimi arada Valorant oynarken görmüştü. Diyor o abinin oynadığı bıçaklı silahlı olan oyunu aç bakayım. En son ikna ettim GTA V açtım. Çünkü PS3 üzerinden GTA 5 oynamaya alışmıştı ve biliyor o oyunu. Ama klavyeden ilk defa oynadığı için hangi tuşla yürüyoruz diye falan sordu 500 kere. 5 dakika sonra neyse ben anlamıyorum ya dedi gitti. Ama sürekli oturup Garanti Bankası'na giriyor bilgisayarın hızlı olup olmadığını anlamak için.

Hocam en fazla ne olabilrki bankaya girip çıkıyormuş yani sizden gizice Valorant'a girip 0/12 gitti diye sistemi kıracak hali yok vallahi çok şanslısınız.

Babanızın değerini bilin hocam. Benim babam 2, 3 kuruş için gecelere kadar çalışıyor, bende doğal olarak onunla çok zaman geçiremiyorum. Babanız ve size iyi oyunlar :)
Teşekkür ederim hocam çok sağ olun. Adınıza üzüldüm, inşallah siz ve bu sıkıntıları yaşayan herkesin durumu düzelir.

Dostum bu arada yaşın kaç bilmiyorum ama genç olduğunu tahmin ediyorum, sonuçta ailen ve seni yetiştirip sana emek harcayan insanlar, onların kazancı ile alınmış ürünlerde bu tip senindi benimdi tartışmasına girmeyin. Aile içinde herkesin eşit hakkıdır evet kalabalık ailelerde bazen sıra beklersin edersin ona da yapacak bir şey yok. Hatta babanla birlikte oyunlar oynayın o güzel anların tadını çıkarın çünkü zaman hızlı geçiyor.

Allah bilir kaç para verdide aldı o laptopu. Kullanmak istiyordur herhalde.
Laptop değil bu arada masaüstü bilgisayar. Sinerji Wired Mid Intel i3 12100F 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3060 [Oyun Bilgisayarı]

Dostum bu arada yaşın kaç bilmiyorum ama genç olduğunu tahmin ediyorum, sonuçta ailen ve seni yetiştirip sana emek harcayan insanlar, onların kazancı ile alınmış ürünlerde bu tip senindi benimdi tartışmasına girmeyin. Aile içinde herkesin eşit hakkıdır evet kalabalık ailelerde bazen sıra beklersin edersin ona da yapacak bir şey yok. Hatta babanla birlikte oyunlar oynayın o güzel anların tadını çıkarın çünkü zaman hızlı geçiyor.
Evet hocam reşit değilim 17 yaşındayım. Hocam haklısınız. Benim bu düşüncelerim tamamen saçmaydı. En iyisi bundan sonra gelip istediği zaman vereyim zaten pazar günleri hariç full çalışıyor fazla vakti yok. Arkadaşların tavsiyesi gibi FIFA falan yükleyip beraber oynarım hatta. Hepinize teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı