Bakan soylu: "ülkemizde hâlâ 3 milyon 506 bin 784 Suriyeli kardeşimiz var."

Bak ukranyalılar geldi adamlar ne kadar güzel davranıyor.
Dostum öncelikle Antalya Lara'da yaşıyorum ve mahallemde yerli plakadan çok "RUS ve UA" plakaya sahip araç var. Evet, kadınları harika fiziğe ve güzelliğe sahip (hepsi değil) fakat bu insanlara bir kez tolerans gösterirseniz işiniz biter. Yerliyken yabancı duruma düşebilirsiniz... Ne yazık ki, bizler tepki göstermekte çok geç kaldık. İş işten geçti diyebilirim... Bkz.: istiklal marşı'ndan rahatsız olan ukraynalı Peki ne yapmalıyız? Öncelikle yabancıları yüceltip kendimizi aşağılamaktan vazgeçmeliyiz. Evet, çoğumuzda bu var, çok seviyoruz yabancıları özellikle sarışın, beyaz tenli yabancıları yüceltmeyi. Bunu kabul etmemiz gerekiyor... "Fotoğraf" oldukça güzel fakat "arka plan" hiç öyle değil. :) Harcarlar, samimi söylüyorum harcarlar... Lara falezlerde bir yürüyüşe çıkın her yer Rus ve Ukraynalı ve davranışlarına bakın yürüyüşte bile yol vermezler üstünüze gelirler çünkü sizi küçük kendilerini büyük görürler. Şimdi acı gerçeği açıklıyorum: bu duruma sebep olan sizlersiniz, bizleriz... Özetle, kendinize gelin arkadaşlar. Ukrayna, Rusya ve hatta Avrupa diye yücelttiğiniz insanlar emin olun sizden, bizden kötüler. Değerinizi, değerimizi bilmemiz gerekiyor.
Not: bu yazdıklarımdan ar*pları savunduğum çıkarılmasın. Biz ar*pları hem tarihimizden hem de günümüzden gayet yakından tanıyor ve ne halt olduklarını gayet iyi biliyoruz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı