Bakan soylu: "ülkemizde hâlâ 3 milyon 506 bin 784 Suriyeli kardeşimiz var."

Bunların kur farkı anlayışı nüfusta da geçerli galiba. 3 milyon 506 bin birimi kastetmiş başkanım. Çarpı 5 yapınca gerçek sayı ortaya çıkıyor.

Bakan soylu: "ülkemizde hâlâ 3 milyon 506 bin 784 Suriyeli kardeşimiz var." yorum: AKP'de utanma da kalmamış artık bir de utanmadan "bu bir marifet" gibi bu rezilliği dile getirebiliyorlar sayın soylu kendi adına yorumlasın bu durumu çünkü hiçbir mülteci benim kardeşim değildir ve hiçbir zaman öyle bir beklentim olmayacaktır öyle kardeşin canı cehenneme! Haberin Kaynağı:

O değil de bu ülkenin kardeşi bir biz olamadık yav 🤣

Ne olursanız olun Türk olmayın arkadaşlar; çünkü siz doğarken inanın bana bu tünelin kötü bir yere çıkıyor 🤣

Anayasa diyor ki Türkiye vatandaşıysan Türk'sün. Evet ben de vatandaşım, dedemin dedesinin dedesi ile büyükbabamın büyükbabasının büyükbabası nineler de ilk T.C vatandaşları, yani kütüğe ilk kayıttan demek ki biz Türk'üz. O zaman bize niye ayrımcılık yapıyorsunuz, bizi niye düşman belliyorsunuz deyince de;

Canım öyle Türk olunmuyor diyenler çıkar, iyi de kardeş zaten bizim kütüğün tarihi iki tane köy, ötesi yok. Kız alıp verenler de hep bu köylerden, iki köyün de boyu belli zaten. Biri Beğdi'li diğeri Salur, zaten öncesinde de Osmanlı vatandaşları Kanun-i Esasiden kayıtlı, yani Oğuz Yabgu'dan, 24'lüden üçok ve Bozoğuz zaten yurtluk bizim oralar yani.

Böyle gider gider gider en sonunda nere bağlanır :D

Türkiye'den istifade etmek için Arap olmak şart.

Hayır inşallah bir yüz yıl sonra Türk kelimesinin anlamı keriz, enayi olarak değişmez.

Geri
Yukarı