Steam Bakiyeli hesap satın almak illegal mi?

yisesib288

Zeptopat
Daha fazla  
Bakiyeli hesap satın alıp ana hesaba oyun hediye etmek illegal bir şey mi ve hesaba bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedenini merak ettim, neden?

Steam içindeki oyunları örneğin; Baldurs Gate 3, Detroit Become Human, Uncharted 4 gibi gibi oyunları çevrimdışı olarak sınırsız kişi oynayabilir ancak GTA 5 ve RDR2 gibi rockstar launcher isteyen, FC 24 gibi ea play isteyen oyunları sadece steamden giriş yapıp yüklemek yetmez, ayrıca kendi istemcilerinde de çevrimiçi olmanı ister. Bu yüzden 3. parti istemci isteyen oyunlar yerine, steam içinde kalan Sony oyunları, Capcom oyunları gibi oyunların çevrimdışı paylaşımlı hesap satışı yapılır.

Steam içindeki oyunları örneğin; Baldur's Gate 3, Detroit Become Human, Uncharted 4 gibi gibi oyunları çevrimdışı olarak sınırsız kişi oynayabilir ancak GTA 5 ve RDR2 gibi Rockstar Launcher isteyen, FC 24 gibi EA Play isteyen oyunları sadece Steam'den giriş yapıp yüklemek yetmez, ayrıca kendi istemcilerinde de çevrimiçi olmanı ister. Bu yüzden 3. parti istemci isteyen oyunlar yerine, Steam içinde kalan Sony oyunları, Capcom oyunları gibi oyunların çevrimdışı paylaşımlı hesap satışı yapılır.

Paylaşımlı hesap alsaydım eğer 3. yazılım partisi tehlikeli olabilirdi.

Kısaca Rus (lolz) sitesinden ucuza bakiyeli hesap alacaksın, eskiden bunu yapıyordum fakat oyunlar genellikle 1 ay içinde geri çekiliyor, ayrıca aynı hesabınıza birden fazla gönderim yaparsanız böyle ana hesabınız şüpheli olarak algılanıyor ve topluluk kısıtlaması yiyor.

Kısaca Rus (lolz) sitesinden ucuza bakiyeli hesap alacaksın, eskiden bunu yapıyordum fakat oyunlar genellikle 1 ay içinde geri çekiliyor, ayrıca aynı hesabınıza birden fazla gönderim yaparsanız böyle ana hesabınız şüpheli olarak algılanıyor ve topluluk kısıtlaması yiyor.

Evet tam da arkadaşa demek istedim buydu teşekkür ederim anlattınız için.

Ayrıca bu ban duruma göre zamanlı/kalıcı olabiliyor ve sizin 2 saat oynamanız veya 14 gün geçmesi etki etmiyor, hesabınızdan yine de kaldırılıyor.

Rus sitesinden değil.

Evet tam da arkadaşa demek istedim buydu teşekkür ederim anlattınız için.

Önemli değil kafaya mantıklı olarak gelsede bu siteleri kullanan tek kişiler değiliz 2000 rubleye 10000 ruble bakiyeli hesap almayı herkes akıl edebiliyor hocam merakınız olmasın :D

Rus sitesinden değil.

Sitenin rus/İngiliz olması ana konumuz değil diye düşünüyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı