Steam Bakiyeli hesap satın almak illegal mi?

yisesib288

Zeptopat
Daha fazla  
Bakiyeli hesap satın alıp ana hesaba oyun hediye etmek illegal bir şey mi ve hesaba bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
https://steamcommunity.com/id/dreadsmainacc/ benim hesabım bu, eskiden çakallıklar ile kasmaya çalışıyorduk :D emin olun çakallıklara para harcamak yerine dümdüz veya ticaret yoluyla hesaba para sokunca daha ucuza geliyor, oyunları skin alıp satarak ya da direkt kartınızla alın çünkü aldığınız risk sonucunda 10 hesaptan aldığınız 100 oyunun 90'ı gidecek.

Önemli değil kafaya mantıklı olarak gelsede bu siteleri kullanan tek kişiler değiliz 2000 rubleye 10000 ruble bakiyeli hesap almayı herkes akıl edebiliyor hocam merakınız olmasın :D

Sitenin rus/İngiliz olması ana konumuz değil diye düşünüyorum :D

Öyle bence de mantıklı gibi duruyor ama düşününce şöyle anlıyorsun mantıksız oldunu her zaman key alınması taraftarıyım ucuza olmuyor artık ama en azından 150 200 TL indirim yapan siteler oluyor oyunda.

Orada kastettiğim şey yetkilelerin çekmesi değildi hediye eden kişinin çekmesiydi.

Hediye eden kişi zaten Steam'e hesabının ele geçirildiğini ve paranın bilinçli şekilde çalan kişi tarafından kendi hesabına aktarıldığını söylüyor ve oyun sizden siliniyor, isminiz not ediliyor, tekrarlanırsa banlanıyorsunuz ve oyunlar kaldırılıp iade ediliyor.

Öyle bence de mantıklı gibi duruyor ama düşününce şöyle anlıyorsun mantıksız oldunu her zaman key alınması taraftarıyım ucuza olmuyor artık ama en azından 150 200 TL indirim yapan siteler oluyor oyunda.

Evet G2A Kinguin ve diğer key satan siteleri kullanarakta oyun alabilirsiniz. Bu yöntemden daha mantıklı ve risksiz.

Hediye eden kişi zaten Steam'e hesabının ele geçirildiğini ve paranın bilinçli şekilde çalan kişi tarafından kendi hesabına aktarıldığını söylüyor ve oyun sizden siliniyor, isminiz not ediliyor, tekrarlanırsa banlanıyorsunuz ve oyunlar kaldırılıp iade ediliyor.

Evet G2A Kinguin ve diğer key satan siteleri kullanarakta oyun alabilirsiniz. Bu yöntemden daha mantıklı ve risksiz.

Kaç defa tekrarlayacağım bilmiyorum fakat hesap çalınmış bir vaziyette değildi bugün açılmıştı ve hesabın ihalesi benim üzerime kalmış gibi bir şey şu an.

Adını verdiğiniz sitelerde bazen de olsa keyler iptal edilebiliyormuş.

Onlar çok komisyon alıyor gibime geliyor ya da ben bilmiyorum bir alışamadım o sitelere şu anlık e tail ve Play Store'dan oyun keyleri alıyorum.

Kaç defa tekrarlayacağım bilmiyorum fakat hesap çalınmış bir vaziyette değildi bugün açılmıştı ve hesabın ihalesi benim üzerime kalmış gibi bir şey şu an.

Bu durumdada çalıntı kredi kartından bakiye yüklendiği anlaşılıyor, siz oyunları kendinize yollarsanız bir süre sonra (3-7 gün genellikle) oyunlar hesabınızdan kaldırılacak ve hesabınız uyarı alacaktır, tekrarlanırsa ban yiyeceksiniz.

Onlar çok komisyon alıyor gibime geliyor ya da ben bilmiyorum bir alışamadım o sitelere şu anlık e tail ve Play Store'dan oyun keyleri alıyorum.

E tail ve Play Store da güzel siteler hayırlı olsun hocam rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Adını verdiğiniz sitelerde bazen de olsa keyler iptal edilebiliyormuş.

Puanı düşük satıcıdan alırsan keyin geldiğine dua etmen gerekir.

Çalıntı gibi de durmuyor.

Satıcı site sahipleri olsa bile böyle şeyler olabiliyormuş.

Nasıl yani koskoca Kinguin G2A bizim aldımiz küçük oyunlarimi vermeyecek biraz inanamadim desem yeridir yani bence buna gerek yok e tail Humble Bundle ve Play Store iyidir illa oyun istiyorsan her ay Humble Bundle üyeliği al oradan bayağı bır Steam key oyunu veriyorlar tavsiyem ondan al 12 dolar falan 300 400 TL'ye bir sürü key hem de yasal daha ne.

Yeni konular

Geri
Yukarı