Bana iftira atıldı ve ne yapacağımı bilmiyorum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlardan birisiyle asla konuşma çünkü senin suçunu kabuuleneceğini zannedeceklerdir.
Morali bozman normal ama durumu ilk olarak ailenle paylaş ardından sen erkeklerden ve kızlardan şikayetçi ol eğer aldıysan onur belgeni göster.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sesli kanıt var hocaya verdik hoca onların terbiyesizliği dedi ve hiçbir şey yapmadı.

Arkadaş hocalar da garip cidden. Böyle şeymi var kanıtsız suçlamaya direkt ceza verirler ama kanıt gelince "ehh çocuklar onların terbiyesizliği ne yapalım yanii ".

Maalesef bizimkiler de feminist. Kızlara her türlü ayrıcalık var bize gelince hiçbir şey yok.

Coğrafya hocamı hatırladım hoca biyosferi ayırdı kızları ayrı bir yer açtı erkekleri hayvan yerine koydu. Tab'i o zamanın zehiri ben lafı tüm herkese geçirmiştim. Sınıf hocası ise biz kızlar iyi niyetliyiz erkekler ise kötü niyetli demişti. 😂
Ama öyle büyük bir ayrım yapmadı. Altı üstü başı ağrıyan kzı 4 tane kız ile gönderdi toplamda 5 kişi napıyonuz. 😂

Hocalar feminist resmen ...
Ne diyeceğimi bilemiyorum. Artık kızlar One çıkıyor ama ben eşit olmasını istiyorum ve kızlar daha çok önemseniyor.
Senin yapabilceğin aileni getirmek doğru düzgün bir öğrenciysen, notları iyi olan, seni göndermezler. Ama bazı kızlar tam ... Gibi resmen.

Bir zamanlar hoca sana vuracağı an sen onun elini tutup hemen sen şamarı yapıştırabiliyordun. Hala var. 😂
Bir kız bize vursa biz ona vursak her yerde kınanırız gazetede cani diye çıkar. İnsani düşünce yok ki skolastik kız düşüncesi var.

Eğer öyle olursa yapacağım savunma;
Erkek kız eşit diye sokağa dökülüyorsunuz. Bende bir feminist olarak erkek kız eşit kavramını devam ettirmem gerektiğini düşündüm. Bir kız bana vurunca eğer ben karşılık vermeseydim kız üstün olmuş olacaktı. Ki bu da sizin sokağa dökülme amacınıza uymuyor. İşte bende bu yüzden karşılık verdim. Ve eşitliği sağladım. İstediğiniz gerçekleşti.
(Sonra hapis yerdim ama dünyanın en epik konuşmalarından olurdu ve kendimden gurur bile duyabilirdim.)
Ama şimdi şöyle tüm gücümle vurmam tabii ki. O nasıl ve nereme vurduysa ona göre. Eğer kız yüzüme tüm gücüyle vurursa o zaman kola kuvvet tabii.:D.

E o zaman sen pacayı kurtardın gibi. Sorun oldugunda hocandan yardım istersin.

Aynen öyle seni en çok seven öğretmenin kimse onunla konuşmayı dene. Ama gerçekten okuldaki kızlara ayrıcalık olayına katılıyorum. Kızlar toplu tuvalete gidebilirken erkekleri sırayla vs. yolluyorlardı. Ama bilmiyorlar ki kızlarda erkekler kadar kötü şeyler yapabiliyor hatta daha kötü de tamamen haksızlık. İlkelere aykırı eşitlik yok.

Aynen öyle seni en çok seven öğretmenin kimse onunla konuşmayı dene. Ama gerçekten okuldaki kızlara ayrıcalık olayına katılıyorum. Kızlar toplu tuvalete gidebilirken erkekleri sırayla vs. yolluyorlardı. Ama bilmiyorlar ki kızlarda erkekler kadar kötü şeyler yapabiliyor hatta daha kötü de tamamen haksızlık. İlkelere aykırı eşitlik yok.

Katılıyorum vallaha bizim Fizik hocası erkekleri umursamıyor bagırıp cağırıp iyice sinirlenince "bak sana kafa atarım" falan diyor :D.

Düşünsenize deli gibi çalışıp o liseyi kazanıyorsunuz sonra okuldan atılıyorsunuz.

Atılmazsın abi atılmazsın emin ol. O iş o kadar kolay değil. Atılırsan da suç duyurusunda bulunursun iftiradan dolayı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı