Bannerlord'da beklenen değişiklik nasıl yükseltilir?

Steven Rogers

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
RTX 3060
16GB RAM
Meslek
Enerji Mühendisliği
Arkadaşlar kervan biraz olsun idare ediyordu ama maalesef ki çok fena taklaya getirdiler benim kervanı, -2000 alıyorum her gün, ne yapmam lazım? Bazı şehirlerin lorduyum.

Atölye açabilirsiniz hocam ya da ordunuzun bir kısmını garnizona bırakın daha az ödüyorsunuz diye hatırlıyorum. O da olmazsa savaşa girip ganimet almanız lazım.

Arkadaşlar kervan biraz olsun idare ediyordu ama maalesef ki çok fena taklaya getirdiler benim kervanı, -2000 alıyorum her gün, ne yapmam lazım? Bazı şehirlerin lorduyum.

Refahı yüksek olan kesimlerden kervan alman daha iyi olur -2000 getiren kervanını iptal edebilirsin refahı yüksek kesimlerin ticareti iyi oluyor başınada iyi bir lord atarsan güzel olur.

Atölye açabilirsiniz hocam ya da ordunuzun bir kısmını garnizona bırakın daha az ödüyorsunuz diye hatırlıyorum. O da olmazsa savaşa girip ganimet almanız lazım.
hocam Paros'taki kervancı hakkı rahmetine kavuştu, genelde güney imp.'te takılıyorum bir kervancı ve demirci lazım nerden bulurum?

Refahı yüksek olan kesimlerden kervan alman daha iyi olur -2000 getiren kervanını iptal edebilirsin refahı yüksek kesimlerin ticareti iyi oluyor başınada iyi bir lord atarsan güzel olur.
kervanı şişlediler hocam

Hocam Paros'taki kervancı hakkı rahmetine kavuştu, genelde güney imp.'te takılıyorum bir kervancı ve demirci lazım nereden bulurum?

Kervanı şişlediler hocam.

Elinde para yoksa eğer savaşta olduğun imparatorlukların kervanlarını pusuya düşürerek ganimetlerine el koyabilirsin elde ettiğin gelirle yüksek refahlı yerlere kervan konuşlandırıp kervan öldürmeye devam edersin elde ettiğin parayla da demircilik yapıp 40 45 bine kılılç satabilirsin.

Elinde para yoksa eğer savaşta olduğun imparatorlukların kervanlarını pusuya düşürerek ganimetlerine el koyabilirsin elde ettiğin gelirle yüksek refahlı yerlere kervan konuşlandırıp kervan öldürmeye devam edersin elde ettiğin parayla da demircilik yapıp 40 45 bine kılılç satabilirsin.
hocam savaş açmasınlar,60k civarı param şuan

Hocam savaş açmasınlar, 60k civarı param şu an.

Ben genelde modlu oynuyorum oynadığımdada 2 3 milyon param olana kadar demircilik ticaret kasıyorum senin kervanın gitmesi bayağı sıkıntı olmuş refahı yüksek olan bir yerden tekrar kervan alman dışında bir çıkışın yok gibi nasıl alcağınıda bilmiyorum.

Ben genelde modlu oynuyorum oynadığımdada 2 3 milyon param olana kadar demircilik ticaret kasıyorum senin kervanın gitmesi bayağı sıkıntı olmuş refahı yüksek olan bir yerden tekrar kervan alman dışında bir çıkışın yok gibi nasıl alcağınıda bilmiyorum.
aldım Vostrum'da bir kervan, bizimkiler savaşa girdi onu da taklaya getirdiler, demirciliğe geçeceğim

Ne yapıp ne edip demircilik öğren.

Demircilik bozuldu eskisinin onda biri kadar bile para getirmiyor neredeyse fulledim parçalar açılmıyor artık.

Hocam savaş açmasınlar, 60k civarı param şu an

Hocam savaş oyunu bu 2K zararda iseniz atölye de kervan da kurtarmaz ya az orduyla gezeceksiniz ya da orduyu savaşta kullanıp ganimet kazanacaksınız.

Geri
Yukarı