Basketbol'da Kendimi Geliştirmek İçin Ne Yapmalıyım ?

M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Arkadaşlar Beşiktaş takımını tutuyorum. Beşiktaş'ın kulübüne 2 sene önce başvurdum ve beni ısrarla istediler. Hemde hiç basketbol oynamamıştım o zamanlar. Kalp ile ilgili bir sorun çıktı ve dersaneye yazıldım. O yüzden fırsat kaçtı. Allah'a şükür şimdi bir sorunum. 2 senedir kendimi baya geliştirdiğimi düşünüyorum. Geçen sene seçmelere katıldım ama seçilmedim. Bu senede katılacağım. Sizce kendimi geliştirmek için başka neler yapmalıyım ?

KS
M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Orası öylede farklı teknikler var mı ? Ondan konu açtım.

Pcmonster

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bu konuda çok uzman olan bir hocadan ders almak.

Ozan Demir

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Safranbolu
Eski bir efes alt yapısında oynayan biri olarak önce oynamak istediğiniz ve yeteneğinizin olduğu pozisyonu belirleyin şutör olacaksanız şut ağırlıklı, kısayım guard olcam diyorsanız pas ve kondisyonunuzu geliştirmelisiniz. Ayrıyetten basketbol görme ve takım oyunudur bencilliği hiç sevmez. Tanıdığınız ve sevdiğiniz insanlarla takım oluşturup bir sahada bol bol antreman ve kondisyon çalışın. İyi akşamlar sormak istediğiniz bir şey olursa buralardayım.

KS
M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Artık kulübe gideceğiz ama çok pahalı. En ucuz Galatasaray. Oda 200₺ istiyor.

KS
M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Eski bir efes alt yapısında oynayan biri olarak önce oynamak istediğiniz ve yeteneğinizin olduğu pozisyonu belirleyin şutör olacaksanız şut ağırlıklı, kısayım guard olcam diyorsanız pas ve kondisyonunuzu geliştirmelisiniz. Ayrıyetten basketbol görme ve takım oyunudur bencilliği hiç sevmez. Tanıdığınız ve sevdiğiniz insanlarla takım oluşturup bir sahada bol bol antreman ve kondisyon çalışın. İyi akşamlar sormak istediğiniz bir şey olursa buralardayım.
Sağol arkadaşım. Benim gibi basketi seven 3-4 arkadaşım var. Okulda 2 kişilik sokak basketi turnuvası oldu. Benle takım arkadaşım şampiyon olduk. Boyum 1 metre 77 santimetre. Kilom 56. Genelde turnikelerim girer. Defansımda fena değil.

Ozan Demir

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Safranbolu
Yaşınız kaçtı acaba? Boyunuza göre kilonuz düşük. Kilo almanız gerecek fakat bu kilolar yağ olarak değil kas olarak olmalı.

Yukarı