Başlangıç görevleri bir anda gitti?

Behzat Amir

Centipat
Arkadaşlar iyi geceler.
Bugün akşam Euw serverine 0'dan geçtim. Oyunu kapat aç yaptım başlangıçta ama ilk görevler kendi kendine mi gitti? Tekrar girdim botlara karşı oynama açıktı, girdim 1 el kazandım ve 4 şampiyon sundu Darius'u açtım. Daha sonra 1 şampiyon daha geldi ganimete ve 3 Level oldum. O görevlerde 3-4 maç attırıp kapsül vermiyor muydu? Nereye kayboldu. Hızlıca istediğim Hero'ları açıp( yaklaşık 70.000mö 😂)Euw'da stressiz yaşamak.
Teşekkür ederim.

Hocam euw da
Hocam hâlâ 4 levelim. Euwda oynamak sizce zor mu? Yaklaşık olarak -istediğim çarları açmak için- 50.000 civarı m.ö ye ihtiyacım var. Sizce bu kaç levelde tamamlanır?
En iyimser tahminle her level atladiginizda normal kapsül ve her 10'un(5 de olabilir) katında görkemli kapsül geliyorsa eğer şanslıysanız 40-45 levelde bitirirsiniz.

Bir de eğer sorununuz çözüldü ise insanlara kolaylık sağlamak için "çözüldü" işaretler misiniz?

En iyimser tahminle her level atladiginizda normal kapsül ve her 10'un(5 de olabilir) katında görkemli kapsül geliyorsa eğer şanslıysanız 40-45 levelde bitirirsiniz.

Bir de eğer sorununuz çözüldü ise insanlara kolaylık sağlamak için "çözüldü" işaretler misiniz?
En kötü ihtimalle kaç levelde o istediğim çarları açarım? 20-22 tane hero ama pahalı olduğu için çok tutuyor. Cevaplarsanız teşekkürler.

Geri
Yukarı