Benimle aynı rüyayı gören kız kim?

Trascendentium

Picopat
Katılım
2 Eylül 2020
Mesajlar
314
Yer
Dünya
Gene saçma sapan cevaplar...

Sevgili arkadaş, rüya dediğimiz şey, senin kendi beynin içerisinde gerçekleşen bir süreçtir. Aynı akılda canlandırma gibi. Sen kardeşini aklında canlandırabilirsin ama bunu yapman için kardeşinin de seni aynı anda aklında canlandırması gerekmez. Yani içsel bir şeydir, çevreden bağımsızdır.

Durum böyleyken, rüyalara neden bu tür 'mistik' bir özellik katma girişiminde bulunduğunu pek anlayamadığımı söylemem gerek. Ancak yine de rüyaların bir şekilde beynin kusmuk torbası olduğunu söyleyebiliriz. Beyin kelimenin tam anlamıyla buralara bir şeyler kusar!

Saf aşkı ya da ona benzer bir şeyler hissettiğini söyledin. Bu son zamanlarda romantik bir ilişkiye olan arzunu temsil ediyor olabilir ya da son zamanlarda bir kıza aşık olmuş olabilirsin. Eski bir ilişkini hatırlamış olabilirsin. Çok küçükken yaşadığın bir anıyı unutmuş olabilir ama rüyanda bu şekilde açığa çıkarıyor olabilirsin.

Daha da ilginci, birden fazla anıyı ve şiddetli arzuyu birleştirmiş olabilirsin. En basiti, bu hiçbir şey ifade etmiyor ve beyin, daha önce dediğim gibi birkaç zırva kustu! O zaman umursamaya gerek yok. Tabii bunları en iyi sen bilirsin, sonuçta sen sensin ve ben, sen değilim. :)

Dediklerimden yola çıkarak, kendini incele ve cevabını bul.
 

Trascendentium

Picopat
Katılım
2 Eylül 2020
Mesajlar
314
Yer
Dünya
Yoklukta mısın reis?
Yaşadığı rüya çok şiddetli olabilir. Bu da böyle bir konu açmasına sebep olmuştur. İlla yoklukta mı olması gerekiyor? Yatmadan önce hayal kurmayı severim. Mesela dağlardan dağlara uçtuğumu hayal ederim. Bazen o kadar gerçekçi hayal ederim ki, sabah kalktığımda sanki gerçekten yaşamışım gibi hissederim. Ben bunu uyumadan önce yaptım. Bu adam rüya görmüş.

Gayet olağan bir şey.
 

5OMOL4YN3

Picopat
Katılım
8 Temmuz 2020
Mesajlar
194
İzlediğin bir şeyden dolayı etkilenmiş, olabilir misin?

Hocam bence o nedenden dolayı. Bende rüyamda CoD MW2 evreninde oluyorum (16 kez bitirince beyin ona odaklanıyor :D ) arkadaşın rüyasına gelecek olursak bence izlediği bir şeyden etkilenmiş. Bende de olmuştu ona benzer rüyalar ama hiç o kadar etkilenmemiştim.
 
Yukarı