Kim iyi, kim kötü? AMD vs NVIDIA?

Hadi ben de sana AMD adamdır diyeyim sonra seni destekleyenler senin tarafa, beni destekleyenler benim tarafa çekilerek kutuplaşma oluşsun🤣 En sonunda da konu kilitlenir mutlu mesut otururuz.
Zaten bundan önce açılmış 856 tane AMD vs Nvidia konusu böyle sonuçlandı:) Bırakın insanlar ne isterse kullansın nedir bu ısrar yani değil mi:) Belki ben ekran kartını kucağıma alıp seveceğim kime ne, fantezi değil mi🤣

2 sefer AMD ekran kartı kullandım. Biri laptopta, diğeri masaüstünde. Laptoptaki AMD Radeon HD6370M, masaüstündeki ise R9 380. İllallah dedirtti bana. Bir güncelleme geliyor, ekran kararmış. Fener tutunca ekran gözüküyor. Güncellemeyi geri almak zorunda kalıyorum vs. birçok sıkıntıyla karşılaştıktan sonra sattım. Son dönemde de forumlarda görüyorum bazı sıkıntıları. Yakın çevremdekiler de satıp Nvidia'ya geçmeye çalışıyor. İşlemci konusunda cidden sağlam ilerlemişler. Bundan sonra alırsam Ryzen alırım ancak ekran kartı konusunda hâlâ önyargılıyım malesef.

AMD, NVIDIA'ya kıyasla daha ucuz olduğu için el mecbur AMD'yi alıyorlar. En iyi GPU'lar sıralamasında ilk 100 içinde 67 NVIDIA, 33 AMD GPU'su var. Soru aslında cevaplandı, bundan sonrası kişisel takıntı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı