Biber Gazı Kullanımı Okullarda Yasal Mıdır?

O zaman başlayalım :) Şaka yapıyorum o kadar şey değilim yani bacakların esnek ise kafasına tekmeyi koy kafasına vuracağım derken boğazına vurma ölür gider falan neyse kafasına koy zaten gitti karnına 2 tane çak yere girer sonra canın ne isterse yap ki zaten ilk tekmeden sonra ayırırlar. He ben tekme atamam diyorsan çok hızlı şekilde yumruk atmaya çalış ben yumruktan aşırı anlamıyorum tekmeyle kavga ederim o yüzden bacaklar önemlidir. Veya seni duvara vurduysa yumruk atmayı bilmiyor isen yumruk yerine dirseklerini kullan abartma azını yüzünü patlatma ihtimalin var :)

Yumrukla hallederim artık teşekkür ederim. :) Tekmelerim o kadar esnek değil ya 5 yıl kadar önce capoeira ile ilgilenirken baya baya nirvanaya ulaşıyodu tekmelerim ama çalışmayınca bitiyor artık o esneklik. Elemanın kavga stilini biliyorum ilk kafa atıyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafa atıyorsa iş kolaylaşır kafa ne zaman atacağını tahmin edersen kafa atarken geri çekil sağdan veya soldan hangisini kullanıyorsan bir tane yumruk at sağlamından ya düşer ya diz çöker durumda kalır o 2-3 saniyelik sersemlik senin aleyhine olur o anda yapmak istediğini yapabilirsin :D Bende ilk iter üstüne tekme sallarım :) Boyu uzunlara direk eğilir karın boşluğuna veya bacaklarına vurunca onlarda yere düşüyor :D Ama yere yakından kork derim :)

Abi sen yetkili birine benziyorsun skype adresini falan versen olur mu özelden ? Benim 500 mesajım yok daha özelden mesaj atamıyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi bu 1' e 10 dalanları çekip vuracaksın ama sakın böyle birşey yapmamak lazım tabiki. Oturduğun semt o kadar kötü ise yanında malzemen olsun dolu gez yani baktın birşey olacak iş ciddi çeker takarsın bıçağı senin annen ağlayacağına o ruhsuzların annesi ağlasın.

Yok yok daha lise 1 benimde senin yaşı bilmiyorum ama. Yani ben kavga eder miyim azdır yani şiddete karşı değilim ama kavga etmem arka olayları falan oluyor 1 kişi döversin hadi dedin 2 döv sonra 10 kişi döver falan belalı iş bunlar :D Özel mesaj atılmıyor diye biliyorum bende 1.000 mesaj var ama denemedim yok diye biliyorum. Skype 2-3 yıl önce bir vardı sonra neti kasıyor diye sildim yok yani :D Eklemeyi unuttum eğer çok kişilerse bulaşma en sonunda patlarsın yani en sonuna kadar sabret.

Arka olayları çok dönüyor moda oldu artık :) Benimde çok tanıdığım var istesem toplarım 20-30 kişi ama daha hayatımda hiç yapmadım ve yapmayı da düşünmüyorum. Bu arada yaş kaçtı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı