Bilim Kurulu üyesinden açıklama: Kısıtlamanın zamanı değil

Ya ne uzaktan eğitimmiş arkadaş? Ilkokulda olanlar tutturmuş bunu. Yeter artık, biraz da sınava girecekleri düşünün. Zaten kaybettiğimiz kadar kaybettik. Gelecek, hiç kimsenin umrunda değil.
Ülkemiz zaten yüzyüze eğitimde dünya birincisi haklısınız (!). Dersi düzgün şeklide oturup odaklanan herkes uzaktan eğitimde başarılı olabilir bir yandan ders dinleyip bir yandan TV izleyip oyun oynayan kişiler uzaktan eğitim kötü diyor. Uzaktan eğitim evde yatmak değildir sabah ders saati kalkıp derse girmek demektir ben bunu yaptım ve geçen sene çok başarılıydım amacım sizi kırmak değil yüzyüze eğitimin alternatifi bir yere kadar var ama giden canların yok.

@Senyör Kesada, pekala ben de size sorayım. Uzaktan eğitime geçince virüs bitiyor mu? Kapanma kapanma nereye kadar?
Yüzyüze eğitimde bitmediği kesin maalesef Gerçekten bu virüs insanlara karşı ölümcül olmayana kadar uzaktan eğitim devam etmeli
7 yakınımı kaybettim, kendim de ayrıca 2 kez geçirdim
Öncelikle başınız sağ olsun bunun daha fazla insanın başına gelmesini istemiyorum.

@Senyör Kesada, uzaktan eğitimle de bitmiyor işte. Ülkemizin ne yazık ki bunu kaldıracak durumu yok, tek taraflı düşünüyorsunuz ancak eğitimin uzaktan eğitime alınması ne yazık ki birçok şeyi değiştiriyor.

@Senyör Kesada, uzaktan eğitimle de bitmiyor işte. Ülkemizin ne yazık ki bunu kaldıracak durumu yok, tek taraflı düşünüyorsunuz ancak eğitimin uzaktan eğitime alınması ne yazık ki birçok şeyi değiştiriyor.

Hocam sen neden saat 6'dan beri uzaktan eğitim konusu konuşuyorsun boş ver gitsin okula sen gitmiyorsun ya.

Ne kapanması daha ya? Vaka yüksek diye kapanma diyorlar hala. Ol aşını ölmekten kurtul. Virüsten ölenlerin %90'ından fazlası aşısız şu anda diye biliyorum. Aşı virüsten korumaz virüsün öldürücülüğünü engeller.

80 milyon nüfusu olan ve bu coğrafyada olan bir ülkenin imkanı olmayanlara imkan sağlayacak, uzaktan eğitim altyapısı yapamayacak durumu olduğuna inanmıyorum bunu devlet büyüklerinin yapması gerek

Yeni konular

Geri
Yukarı